Bahçeşehir Koleji deplasmanda kazandı
16.10.2021 - 19:56

ING Basketbol Süper Ligi'nde Galatasaray NEF, Bahçeşehir Koleji'ni konuk etti. Galatasaray NEF'te sakatlığı bulunan Dee Bost karşılaşmada forma giymezken rahatsızlığı bulunan Ekrem Memnun bençte yer aldı ancak yardımcı antrenör Tulüay Demirkuş takımın başında yer aldı.

Sinan Erdem Spor Salonu'nda ilk yarı Bahçeşehir Koleji'nin 36-40 üstünlüğü ile tamamlandı. Son çeyeğine 58-58 eşitlik ile girilen karşılaşmayı, Bahçeşehir Koleji son çeyrekteki etkili hücum performansıyla 78-85 kazandı.

Bu sonuçla Bahçeşehir Koleji 4. maçında 2. galibiyetini alırken; Galatasaray NEF 2. kez sahadan mağlubiyetle ayrıldı.


 

Yorumlar


Mertbaba Yine seyirci ve bu kez Terim'e yazık oldu.Yorgunluk ve eksikler Gs'yi etkiledi.Maçı kazandiran Erkan ve Oğuz'un emekleriydi ancak Erkan'ın son saniye Allah ne verdiyse attığı top maçın anahtarıydı. Rıdvan iyi yolda , Kravis post şutundan (tek kazanç)öte takıma savunma ve ribauntta zarar veriyor.Biraz sertlik yapabilseydik(Kaptan'ı arıyoruz) maçı alabilirdik.Rakip yuzdeli üçlük attı.Efes gibi zor fikstür bizi zorluyor ama bu dönem Avrupa maçları daha önemli NOKTA
16-10-2021 22:20
Tolga Basketbolun Temeli Ribaunt tur İstediğin Kadar İyi Savunma Yap İstediğin Kadar İyi Hücum Oyuncuların ve Oyun Setin Olsun Rakibe İkinci Üçüncü Ribaunt Şansı Veriyorsan Kaybetmeye Mahkumsun Takım da O Kadar Yetenekli Adam Var Lakin Kimsenin Ribaunt Almayı Düşündüğü Yok Bu Sorun Ciddi Bir Sorundur Ya Pota Altına İyi Ribaunt Alabilen Sezgileri Kuvvetli Bir Oyuncu Gerekli Bu Blackshire ile Diğer Beyaz Uzun Değil Bu Sorunu Takım İçinde Çözemezse Ekrem Memnun pılıyı pırtıyı toplar gider.
16-10-2021 20:38

Yorum Yazın


Tweetlerimiz