Zoran Dragic: Anadolu Efes'in parçası olmaktan mutluyum
21.11.2017 - 15:10

Anadolu Efes'in yeni yıldızı Zoran Dragic, yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Tecrübeli yıldız, "Türkiye'deki bu yeni deneyim için çok heyecanlıyım. Anadolu Efes'in bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum ve sıradaki maçı bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar


ariel Ben bir Fenerbahçe taraftarıyım, ancak Anadolu Efes'in (ya da Efes Pilsen, çünkü haksız ve yersiz baskılarla isim değişikliği yapmak zorunda kaldılar) hem kurumsal kimliğine ve hem de geçmişine büyük saygı duyuyorum. Anadolu Efes başarısız bir kaç sezon geçirmiş olabilir ama bu başarısızlıklar ne onların kurumsal kimliğini etkiler ve ne de gelecekte yine zirvenin en tepesinde olma arzularını ve olabilme güçlerini engeller. Sporu ve sportif başarıyı sadece kupa olarak görenler önce kendilerini değiştirsinler ve Anadolu Efes'i taraftarı oldukları takımların başarısız seviyesine çekmek yerine kendi takımlarını Anadolu Efes'in seviyesine çıkarmak için harcasınlar enerjilerini. Unutmayın Chicago Bulls en son 1998 yılında şampiyon oldu, ama bu gün 20 yıldır şampiyon olamayan bu takımın sadece Çin'de bir yılda yapmış olduğu forma satışı Türkiye'de üç büyükler denilen grubun toplam bütçelerinden daha fazladır, büyüklük sadece teneke kupalardan kaynaklanmaz.
22-11-2017 15:40
Ersöz jest mimik ne oldu Efes'e geldi diye mutlu olamaz mı ? mutlu olmaya hakkı yokmu ? Efes mahalle takımı mı ki, Efese geldiği için mutsuz olsun.Otursun dragiç böyle bir camiaya geldiği için gurur duysun.
22-11-2017 09:37
Başka takım taraftarı Dragiç'in transferi ile kendimi yazı yazmaya mecbur hissettiğim doğrudur. Şu anda Dragic'in Emporio Armani'de dahi tutunamayıp son çare Efes'le anlaşmasını da, Efes'in plansız prigramsız nerede sorunlu oyuncu varsa onlara para saçmasını da ölesiye kıskanıyorum, bu da doğrudur.
21-11-2017 23:51
Kıskançlık Uzm. Mert İlelebet Başka takım taraftarı olup da onları hemen yazı yazmaya mecbur edec tavır takınmış gibi bir havası var
21-11-2017 22:48
demir vah vah efes vah vah
21-11-2017 22:32
Jest Mimik Uzmanı Güralp Baki Evet haberdeki fotoğrafta da görüleceği üzere Dragiç'in Anadolu Efes'in parçası olmaktan ötürü yaşadığı o tarifi imkansız mutluluk, adeta yüzüne de yansımış durumdadır.
21-11-2017 18:07

Yorum Yazın