Zeytingöz: Amacımız; Bandırma gencine basketbolu sevdirmek
24.04.2019 - 20:19

Bandırma’da basketbolun gelişmesi ile yayılması adına çeyrek asırdır faaliyetlerini sürdüren Banvit Basketbol Kulübü, bu kapsamda Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlemiş olduğu okul ziyaretlerine Bandırma Enerjisa Fen Lisesi ile devam etti.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde play-off iddiasını sürdüren Banvit Basketbol Kulübü, sosyal sorumluluk kapsamında okul ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün önderliğinde Bandırma’da yer alan 52 Devlet Okulu’nda Banvit Basketbol Kulübü’nün katılımı ile düzenlenen seminerlerin ikincisi, Banvit BK Genel Menajeri Turgay Zeytingöz, Takım Menajeri Varol Yakacılar ile oyunculardan Jordan Morgan, Tolga Geçim ve İsmail Cem Ulusoy’un katılımı ile Bandırma Enerjisa Fen Lisesi konferans salonunda gerçekleşti.

Söyleşinin ilk bölümünde söz alan Banvit BK Genel Menajeri Turgay Zeytingöz, ‘‘Karşımızda bu kadar güzel bir genç öğrenci topluluğu gördüğümüz için çok mutluyuz. Banvit Basketbol Kulübü olarak, Kulübümüzün çeyrek asırlık tarihindeki asıl amacı Türk Gencine ve Bandırma Gencine sporu, basketbolu sevdirmekti. Bandırma ve çevresinde sporu yaygınlaştırmayı ve sporcu bir nesil yetiştirmeyi asli görev edinmiş bir Kulübüz. Bundan dolayı da Bandırma ve çevresinde okulları ziyaret ederek oradaki öğrenci kardeşlerimizle ve değerli öğretmenlerimizle bir arada olmaya özen gösteriyoruz.’’ dedi.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz