Obradovic: Zorlu bir hafta bizi bekliyor
22.10.2017 - 18:22

Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Gaziantep Basketbol karşısında elde edilen 96-71’lik galibiyet sonrası konuştu. Basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Obradovic, ardından kendilerini bekleyen zorlu maç programına değindi.


"İlk çeyrekte çok iyi oynadık. İlk 5’imiz çok ciddi ve iyiydi. Üçüncü ve dördüncü çeyreklerin ikinci yarılarında da iyi oynadık. O periyotlarda sahada olan oyuncuları tebrik ediyorum. En büyük sorunumuz ikinci çeyrekti. Benchten sahaya gelen oyuncular atacakları ilk sayıyı düşünerek hareket ettiler. O yüzden durumu farklı bir şekilde kontrol altına almam çok kolay. Bu da bundan sonra kim oynamayı hak ediyorsa o oynayacaktır, demektir.

Taraftarlara destekleri için teşekkür ediyorum ve çarşamba akşamı evdeki ilk Euroleague maçında salonun dolu olmasını bekliyorum. Önümüzde çok zorlu bir hafta var. Çarşamba Anadolu Efes, cuma günü Panathinaikos, pazar günü de Galatasaray maçı.  Bu yüzden ligde çok fazla rotasyon yapmaya çalışıyorum, herkes daha taze olsun diye."Kaynak: fenerbahce.org

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz