Zalgiris-Fenerbahçe Beko maçı şifresiz!
24.04.2019 - 10:35

Fenerbahçe Beko, THY Euroleague play-off çeyrek final serisi 4. maçında Perşembe günü Litvanya'nın Zalgiris ekibine konuk olacak.

Kaunas kentindeki Zalgirio Arena'da oynanacak karşılaşma TSİ 20.00'de başlayacak ve beIN Sports Haber'den canlı yayınlanacak.

Seride 2-1 önde bulunan sarı-lacivertliler, bu müsabakayı da kazanması halinde 17-19 Mayıs'ta İspanya'nın Vitoria Gasteiz kentinde düzenlenecek Dörtlü Final'e adını yazdıracak.

Karşılaşmayı Zalgiris'in kazanması durumunda ise serinin beşinci ve son maçı, 30 Nisan Salı günü İstanbul'da oynanacak. 

İstanbul'da oynanan serinin ilk maçını Fenerbahçe Beko 76-43 kazanırken, Zalgiris ikinci müsabakadan 82-80 galip ayrıldı. Kaunas'ta oynanan serinin üçüncü karşılaşmasını ise sarı-lacivertliler 66-57 kazanmayı başardı. 

Yorumlar


Müneccim Rıfat Efendi Evet baylar olgunlaşan şartlar, Ay kraterlerinde biriken salt partikül değerleri ve Herbalist Fikriye Bacı'nın değerli referansları dahilinde söylediğimiz kimi sözler belli ki yeteri kadar iyi anlaşılmamış. Biz burada beIN Sports Haber kanalının aurasal ve reikisel değerlerini ektoplazmik çözümleyiciyle asistanımıza ölçtürdüğümüzü söyleyelim. Biz burada o ölçüm sonucu ortaya çıkan değerlerin tamamiyle uğursuzluk getirici bir değer skalasında olduğunu söyleyelim. Ama buna rağmen hala bir takım şer odaklarının paralel evrenden bize ihraç ettikleri negatif enerji yüklerine katalizörlük edilircesine kararlar alınıyor olsun. Bakın bugün Anadolu Efes maçı da bu kanalda! Ondan sonra bana gelip "Hocam hani böyle demiştiniz?" diyenler oluyor. Onlara da kızamıyorum. Şer odaklarının kirli oyunlarını göremiyorlar ki... Maçlar Bein Sports 3'te oynamalıdır. Sn. İsmail Şenol sesimi duyun. Gerekirse beIN Sports 3'ü şifresiz yapıp maçları orada verin, ama takımlarımızı beIN Sports Haber'den uzak tutun.
24-04-2019 13:26
emre Bu andan itibaren tüm maçların şifresiz olması gerek aslında. Tüm sezon zaten şifreli yapmışsın bu saatten sonra ne şifresi artık
24-04-2019 11:33

Yorum Yazın


Tweetlerimiz