"Yollarımız yine kesişecek"
06.08.2019 - 22:17

Fenerbahçe Beko ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Sinan Güler, kişisel Twitter hesabından bir veda yazısı paylaştı.

Sinan Güler şunları söyledi:

"Fenerbahçe basketbol takımı ile olan iki yıllık serüvenim bugün itibari ile son buldu. Bu süreçte desteğini esirgemeyen Fenerbahçe taraftarına ve tüm basketbolseverlere,


Yardımlarını ve fikirlerini paylaşan hem eski hem yeni Fenerbahçe yönetimlerine, sporcuları için her günü kolay hale getirmeye çalışan basketbol şubesi teknik ve idari ekibine, çabalamaktan kaçınmayan, bütün sorunlara göğüs gererek yanımızda olan sağlık ekibimize teşekkürlerimi iletmek isterim.


2 senelik serüven içinde bu takımın ne kadar kuvvetli bağlara sahip olduğunu en güzel örneklerle gösteren takım arkadaşlarıma ve beraber olduğumuz süre boyunca oyuncularına olan saygılarını ve sevgilerini paylaşmaktan çekinmeyen, sahada her zaman en iyisini beklerken, kendileri de en iyisini yapmaya çalışan Zeljko Obradovic ve Maurizio Gherardini’ye de ayrıca teşekkür etmek isterim.


Biliyorum ki bundan sonra da yollarımız bir şekilde kesişiyor olacak."
 

Yorumlar


Kamil Mataracı Adam 36 yaşını gelmiş, niye ismini parlatmaya ihtiyacı olsun ki?
09-08-2019 12:00
Kubilay İnsanlar seni GSyi terk etti, FBde yedek olup gitti diye hatırlayacak.
09-08-2019 00:29
sidu Ismini tekrar parlatman gerekecek
07-08-2019 11:49
Space Jam Sinan, güzel yağ çekmişsin ama malesef bu iki sene, aldığın parayı bir kenara koyarsak hem senin hem de ülke basketboluna katkı veren yerli bir oyuncun varlığı açısından kaybedilmiş 2 sene olmuştur. Belki hatalı sendin aldın patarı oturdun bençte yada belki Obradovic bilinmez ama kimseye masal okuma. Aldıüın para dışında kariyerinin en kötü 2 senesi idi ve sanırım artık kariyerin de bitti.
07-08-2019 09:48
Direkt Ya birak sinan ta kitliktan dolayi seni aldik . sende basris hersek gibi kupa koleksiyoncusunolmayabgeldin euroleague i alamadik kusra blmayin beyfendi. Neyse en azindam kisiligin buraz ornek turk basketboluna ama yetenegin 4 5 sene oncesine gore geriledi
07-08-2019 00:12
sporsever Kibar, diplomatik ve kendi oturmuş kişiliğine uygun, polemiğe yer bırakmayan vakur bir açıklama. Süreci izleyenler, onun pek çok maçta kritik rol oynayacakken başantrenör tarafından kendine rol verilmediğini, onun yerine daha formsuz ve irrasyonel oyuncularla FB'ye maçlar ve belki de kimbilir kupalar kaybettirildiğini çok iyi bilirler. Usta oyuncu iyi niyetle geldi takıma ama yaşadıklarından sonra kalması mümkün değildi.
06-08-2019 23:39

Yorum Yazın


Tweetlerimiz