Yalçınkaya: Harrison'da Corona korkusu yaşadık
22.03.2020 - 18:54

Galatasaray Doğa Sigorta Şube Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, sitemize takımın durumu ile ilgili özel açıklamalarda bulundu;

*Yabancıların hepsine izin verdik ve ülkelerine gittiler kadın erkek. Türk oyuncularımız da evlerinde şu anda. Antrenman planlaması yok henüz. Kişisel fikrim en az 3-4 hafta daha bu sürecin devam edeceği şeklinde.

*Aaron Harrison’dan tedirgindik, erteleme mutlu etti bizi. Biz maçların oynanmasına taraftar değildik, Pınar Karşıyaka ve Fenerbahçe Beko maçları da oyuncuları tedirgin etti.

*Galatasaray olarak önce sağlık dedik, hayat normale dönsün sözleşme konuları ve maddiyat halledilir, kimse bu durumda sözleşme düşünmedi.

*Oyuncuların yanında olmalıyız. Önemli olan sağlık. Aaron Harrison’la ilgili ciddi korku yaşadık çünkü yüksek ateş, solunum zorluğu, halsizlik vardı. Devlet hastanesinde kontrole girdi, kontrol eden doktorlar semptomların COVID-19 olmadığını, aynı özellikleri göstermediğini söyledi. Bunun sonucunda da eve gidip gözlem altında kalsın dediler. 10 gün bir şey çıkmadı, sonrasında da ülkesine döndü.Kenan Alpay - Basket Dergisi ÖZEL

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz