Yakın Doğu'nun çekilmesinin ardından hangi takımlar lige katılacak?
23.05.2018 - 12:34

Yakın Doğu Üniversitesi’nin basketbol faaliyetlerini durdurmasının ardından gelecek sezon hangi takımın Bilyoner.com Kadınlar Ligi’nde mücadele edeceği senaryoları belirlemeye başladı.

Mersin Basketbol, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde final vizesini alan ilk takım olmuş ve rakibini bekleyişe geçmişti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor ve İzmit Belediyesi’nde play-off mücadelesinin ardından Mersin Basketbol’un rakibi olacaktı.

Yakın Doğu Üniversitesi’nin ligden çekilmesinin ardından finale kalacak iki takımın Bilyoner.com Kadınlar Ligi’ne yükselmesi bekleniyor.

Resmi açıklama Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan gelecek.

Yorumlar


Deniz Bir Fenerbahçeli olarak, Olcay, Lavender ve Q'nün Fenerde oynamasını istemem. Özellikle Lavender, Y.Doğu ile final maçları yaparken rakiple anlaştı. Bunun anlaşılır bir tarafı yok.
24-05-2018 19:19
Beyaz gölge Obrakadavra nın yorumunun altına imzamı atıyorum !
24-05-2018 11:38
obrakadavra mc bride bence fener kaçırmasın diğerlerine gerek yok
23-05-2018 14:56
obrakadavra kararı duyunca bir basketbolsever olarak üzüldüm ama bazı para delisi sorcular adınada sevindim.hadi bakalım kim verecek size yakın doğunun verdiği rakamları levander olcay gruda birde Q vardı daha düşük bütçeli takımlarda oynayın aklınız başınıza gelir belki fenerin kıymetini şimdi daha iyi anlamışınızdır.umarım hiçbiriniz tekrar geri alınmazsınız.çünkü Atatürk bile ne demiş ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim diye.zeki ve çevik olabilirsiniz ama son sık size göre değil.
23-05-2018 14:55

Yorum Yazın


Tweetlerimiz