Yakın Doğu, namağlup Avenida'yı devirdi
01.11.2017 - 22:13

Kadınlar Euroleague B Grubu 4. hafta mücadelesinde Yakın Doğu Üniversitesi, Perfumerias Avenida'ya konuk oldu.

İlk yarıyı 30-32 önde kapatan Yakın Doğu, mücadeleden 62-67 galip ayrılarak Euroleague'deki 3. galibiyetini aldı. Perfumerias Avenida ise ilk kez mağlup oldu.

Yorumlar


Bleda Kendi takımına karşı haksız söylemler oldu diye adalet arayan, başka bir takımın Avrupa'da kazandığı maçtan sonra o takıma kontrolsüzce sallayarak (bütçe, yabancı-yerli, ahı gitmiş vahı kalmış vs.) adalet arıyor. Güler misin, ağlar mısın? Şöyle düşünmeli: Yakındoğu'nun başarısında getiremediği ses başarısızlığında ya da yerli oynatmadığında mı çıkacak? Köklü ve geniş kitlesi olan bir takımın (FB) her olayı tabii ki ses getirir. Bunu dahi analiz kabiliyetinden yoksunlar var.
02-11-2017 13:55
Fairplay Klingon'lu Maydanoz, zihin gelişimi gibi hakaretlerle zaten seviyeni belli ettin. Sana ne benim fikrimden. Ben de en azından gelişmekte olan bir zihin var, sende anlaşılan o da yok. Ne demek istediğimi bile anlayamıyorsun. Çünkü ezberin iki fikir kapasiteli, hala mutluluk nutukları atmaya çalışıyorsun. Basit ve haklı bir konuda serzenişte bulunuyorum, çifte standart'tan bahsediyorum, adalet'ten söz ediyorum. Bana ne senin mutluluğundan. Aynı konuda iki fikir olmaz, Fenerbahçe dendiğinde olmayacak her şey eleştirilecek, başka bir takım söz konusu olduğunda sadece mutlu olunacak ve buna adalet diyeceğiz öyle mi? YDÜ'den genel anlamda bana ne? Koskoca Avrupa Şampiyonluğunun ardından yok bütçe, yok Türk oyuncu nutukları atılacak, biz de sessiz kalacağız. Problemim çifte standartla, sen istesende problemim olamazsın, kapasiten YOK…
02-11-2017 12:13
Bleda Senin gibi düşünmeyenlerin Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonluğu haberinin altına olumsuz yorum yapmış olması mı gerekiyor? Düşünce yapısına bak. Yakındoğu'nun ligde şampiyon olmasından da Fenerbahçe'nin Euroleague'i almasından da mutlu olabilen bir insan olamaz mı? Bu şekilde düşünebildiğin an zihinsel gelişimini tamamlayacaksın.
02-11-2017 09:27
Fairplay PUHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Kardeş sizin Klingon'da Fenerbahçe haberleri yayınlanmıyor galiba. Seni takip edeceğim, ama nedense Koskoca Euroleague Şampiyonluğunun altına yazılanlarda ismini ve benzer yorumunu okuyamadım. Kaş yapayım derken göz çıkarmışsın. Fanatizm ayağına yatarak tam söylemek istediğim şeyi tekrar etmişsin (AH şu ezbercilik) Sen buna nefret diyorsan, biz Fenerbahçe haberlerinin altına yazılanlar için sözlükte kelime bulamayız. Ayrıca üzüldüğümü kim söyledi? Sana bir tavsiye; Klingon’dan gerçek dünyaya dön, ne dediğimi anlayacaksın.
02-11-2017 00:10
Bleda Bir takimimiz Avrupa'da kazandi diye uzulen, ne diyecegini sasiran, konuyu nerelere baglayan, ic rekabette kaybettikleri icin Avrupa'da kazanilan bir mactan sonra nefret kusan tipler var. Ustelik tokadi atan olmasina ragmen. Fanatizm sen nelere kadirsin
01-11-2017 23:42
Fairplay İki belki 3 katı bütçeleri, 7 tane yabancısıyla ile şu Bahar ile Olcay'ı oynatmayıp yerlerine iki yabancı daha alsınlar da rahatlasınlar. Zaten onların da ahları gitmiş vahları kalmış. 2sayı, 1ribaunt, 2asist, toplam 200 dakikanın 1/10'u. Pardon herkesten özür dilerim, bu konular sadece Fenerbahçe için konuşulur, başka bir takım olunca gelsin zafer çığlıkları gitsin kahramanlık hikayeleri. Sonra kız Milli Takımı başarısız olduğunda Birsel'e veryansın. Ne ülke ama her yerimizden adalet fışkırıyor, maşallah nazar değmesin.
01-11-2017 22:31

Yorum Yazın


Tweetlerimiz