Ufuk Sarıca'dan uzun transferi açıklaması
12.09.2016 - 13:18

Beşiktaş Sompo Japan koçu Ufuk Sarıca, kampın çok verimli geçtiğini belirtirken, "12 ayrı parça birleştiğinde ortaya çok iyi bir takım çıkacak ama tabii bunun için zamana ihtiyacımız var." dedi.

Basketfaul'un haberine göre, ilk izlenimlerini "Enerjik, mücadele eden, iyi çalışan oyuncu grubu olarak yorumlayan Sarıca şunları söyledi:

"Şimdilik takımdan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. İmkanlar dahilinde kurulabilecek en iyi takımı kurduk. Bu grubu aynı anda hareket eder hale getirdiğimizde çok şeyler yapabiliriz. Oyuncuların karakterleri birbiriyle oynamaktan mutlu olmaya çok yatkın. Bu da benim ümidimi artırıyor."

Vladimir Stimac ve İlkan Karaman ile kısa süreli kontrat yaptıklarını hatırlatan Sarıca, "Gelişmelere bağlı olarak uzun oyuncu transfer edebiliriz. Enes Berkay'a hazırlık maçlarında süre verdim, düzenin içine girmesi için seviyesini biraz daha yükseltmesi gerekiyor. Biz oyuncunun gelişimi açısından onu oynayacağı bir yere kiralık verebiliriz. Yeşilgiresun Belediye de Enes'i istiyor" bilgisini verdi.
 

 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın