Ufuk Sarıca: Salonun boş olmasına üzüldüm
11.10.2017 - 21:50

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta maçında Avellino'ya mağlup olan Beşiktaş Sompo Japan'da koç Ufuk Sarıca karşılaşma sonrasında şunları söyledi: 

“Bugün oyunumuz kazanmak için yeterli değildi. İyi savunma yapamadık. 80 sayı attık ama 96’yı bulmalıydık. Yeterli sertliği gösteremedik. İki oyuncu eksiğimiz var. Var olanlarla en iyisini yapmaya çalıştık. Daha iyisini yapan bir takıma ihtiyacımız var. Avantaj kaybettik. Evimizde maç kaybetmemeliyiz. Takımca yoktuk. Basketbol adına kötü bir gün oldu. Bugün salonun boş olması da bizim için başka bir üzüntü kaynağı. Salon dolu olsa çok başka bir atmosfer olurdu. Belki kulüp olarak biz tanıtımda hata yaptık. Birçok insan bilmiyor belki. Geçen sene final oynayan bir takımın iç sahadaki ilk maçının boş olması beni üzdü. Eksik olduğumuz ve sezon başında olduğumuz bir günde seyirciye ihtiyacımız vardı.”

Öte yandan Beşiktaş maçın ardından idman yaptı.

Yorumlar


beyaz golge Basketbolu bilmeyen bir yonetim var BJK ta ! Iyi seyirciyide kotu seyirciye yedirdiler ve sonunda bos tribunlere oynadilar ! Basketbol adina uzulmemek elde degil !
12-10-2017 13:37
tuna yönetim olarak halen kombine satışını beceremediler, 1 gün sonra iç saha maçında 100 kişiye oynarlar. Bu kadarına pes demekten başka söz bırakmıyorlar. Her gün klübü aramaktan bıktık ve sıfır bilgi alabiliyoruz,telefonlar bile cevap vermiyor.
12-10-2017 13:33
kartal salonun boş olmasının nedeni maç biletlerini bir türlü satışa sunamayan beşiktaş yönetimidir. sezon başlamış olmasına rağmen kombinelerle ilgili bir gelişme bile yok. muhtemelen salona passolig sistemini kurmakla meşguller. taraftarı fişlemek tek dertleri.
12-10-2017 08:01
forensic Karşıyaka atmosferini her yerde bulamazsın Başbakan, başarılar.
11-10-2017 23:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz