Ufuk Sarıca: Komik düdükler çalındı
10.09.2017 - 20:34

Türkiye koçu Ufuk Sarıca, İspanya maçının ardından NTV SPOR mikrofonlarına şunları söyledi:

"Öncelikle üzgünüm, son 5-6 dakikaya kadar oyuna ortaktık. Bu bakımdan üzgünüm ama çokta gururluyum. Gördük ki hiçbir şey imkansız değil. Maçın hakkı bu değildi, başa baş oraları oynadık, herkes elinden geleni yaptı. Şanssız anlarımız vardı, önemli 2-3 atışı kaçırdık. Takıma gösterdikleri mücadeleden ötürü teşekkür ederim.

Bunları bugüne kadar hiç konuşmadım ama bugün sahada iki taraf için standart yoktu. Turnuva öncesi FIBA tarafından anlatılan şutör oyuncuyu koruma durumu Cedi’nin atışında gösterilmedi, komik komik düdükler çalındı. Buradaki hakem kalitesinin daha yüksek olması lazım."

Yorumlar


alper haklı olduğu taraflar var. maçın kaderini değiştirecek hatalar yoktu tabi ama ben maçları izlediğimde evsahibi olduğumuzu hiç hissetmedim. oysa biz evsahibiyle oynadığımız turnuvalarda bunu oldukça fazla hissediyorduk.
11-09-2017 16:01
demir vallahi ben tek bir komik duduk gormedim....mac gayet iyi yonetildi....ama biz millet olarak hep ayni numarlari yapiyoruz. sertac kolarini asaga indiriyor, bu her yerde faul. furkan korkmaza 3 sayi atisinda rubio dokunmuyor bile .....karar faul. oyle can alici duduk gormedim....sen hakemleri sikayet edecegini bir basketbol egitmeni olarak milli takima faydali olacak oyuncular bir cikar hele ondan sonra konus
10-09-2017 21:04
obrakadavra hiç yakınma ufuk bey kurduğun kadrodan ne hayal ediyordun acaba finalmi oynıyacaktın.kenanın guard olduğu cedinin bire beş hücumlarının olduğu taktıklerde iyii bile geldiniz bence ilk turda elenmelıydı bu takım
10-09-2017 21:03

Yorum Yazın


Tweetlerimiz