U18 Gençler Albert Schweitzer Turnuvası’na katılıyor
25.03.2016 - 19:06

U18 Genç Milli Takımımız, Almanya’nın Mannheim kentinde düzenlenecek Albert Schweitzer Turnuvası’nda mücadele edecek.

Her iki yılda bir organize edilen turnuva, bu yıl 26 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. Organizasyonda A Grubu’nda yer alacak olan U18 Genç Milli Takımımız, ev sahibi Almanya’nın yanı sıra, Sırbistan, Arjantin, Japonya ve Avustralya ile karşılaşacak.

Ay Yıldızlılarımız, ilk maçında 26 Mart Cumartesi günü TSİ 18:15’te Arjantin ile karşılaşacak. Millilerimiz,  grubundaki ikinci maçında 27 Mart Pazar günü TSİ 16:00’da Sırbistan ve 28 Mart Pazartesi günü de TSİ 21:30’da ev sahibi Almanya ile karşı karşıya gelecek.

U18 Genç Milli Takımımız, 30 Mart Çarşamba günü TSİ 18:45’te Avustralya ve A Grubu’ndaki son maçında da 31 Mart Perşembe günü TSİ 18:45’te Japonya ile karşılaşacak.

B Grubu’nda ise 2014 yılında düzenlenen son turnada şampiyonluğa ulaşan İtalya’nın yanı sıra, son finalist ABD ve Fransa, Mısır, Çin ile Yunanistan mücadele edecek.

U18 Genç Erkek Milli Takımımız, Almanya'ya Gitti
U18 Genç Erkek Milli Takımımız, Almanya’da katılacağı 28. Albert Schweitzer Hazırlık Turnuvası için sabah erken saatlerde Frankfurt'a uçtu. 

Almanya'nın Mannheim kentinde gerçekleştirilecek organizasyon 26 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında oynanacak.

U18 Genç Erkek Milli Takımımızın teknik,idari ve oyuncu kadrosuna ulaşmak için tıklayınız.

Albert Schweitzer Turnuvası’nın maç programı şu şekilde:

 

Tarih

Saat

A Takım

B Takım

Skor

26 Mart Cumartesi

15:00

Avustralya

Sırbistan

 

26 Mart Cumartesi

17:15

TÜRKİYE

Arjantin

 

26 Mart Cumartesi

21:00

Almanya

Japonya

 

27 Mart Pazar

16:00

Sırbistan

TÜRKİYE

 

27 Mart Pazar

18:15

Japonya

Avustralya

 

27 Mart Pazar

20:30

Arjantin

Almanya

 

28 Mart Pazartesi

16:00

Japonya

Sırbistan

 

28 Mart Pazartesi

18:15

Avustralya

Arjantin

 

28 Mart Pazartesi

20:30

Almanya

TÜRKİYE

 

30 Mart Çarşamba

16:30

Arjantin

Japonya

 

30 Mart Çarşamba

18:45

TÜRKİYE

Avustralya

 

30 Mart Çarşamba

21:00

Sırbistan

Almanya

 

31 Mart Perşembe

16:30

Arjantin

Sırbistan

 

31 Mart Perşembe

18:45

Japonya

TÜRKİYE

 

31 Mart Perşembe

21:00

Avustralya

Almanya

 

 

Tarih

Saat

A Takım

B Takım

Skor

26 Mart Cumartesi

14:45

Mısır

Yunanistan

 

26 Mart Cumartesi

17:00

İtalya

Çin

 

26 Mart Cumartesi

21:30

ABD

Fransa

 

27 Mart Pazar

16:00

Yunanistan

İtalya

 

27 Mart Pazar

18:15

Fransa

Mısır

 

27 Mart Pazar

20:30

Çin

ABD

 

28 Mart Pazartesi

16:00

Fransa

Yunanistan

 

28 Mart Pazartesi

18:15

Mısır

Çin

 

28 Mart Pazartesi

20:30

ABD

İtalya

 

30 Mart Çarşamba

16:30

Çin

Fransa

 

30 Mart Çarşamba

18:45

İtalya

Mısır

 

30 Mart Çarşamba

21:00

Yunanistan

ABD

 

31 Mart Perşembe

16:30

Çin

Yunanistan

 

31 Mart Perşembe

18:45

Fransa

İtalya

 

31 Mart Perşembe

21:00

Mısır

ABD

 

 

 

Tarih

Saat

A Takım

B Takım

Skor

No

GBG Halle am Herzogenried

1 Nisan Cuma

14:15

A Grubu 3.

B Grubu 4.

 

33

1 Nisan Cuma

16:30

B Grubu 3.

A Grubu 4.

 

34

1 Nisan Cuma

18:45

B Grubu 1.

A Grubu 2.

 

35

1 Nisan Cuma

21:00

A Grubu 1.

B Grubu 2.

 

36

Waldsporthalle Viernheim

1 Nisan Cuma

13:00

A Grubu 6.

B Grubu 6.

 

31

1 Nisan Cuma

15:15

A Grubu 5.

B Grubu 5.

 

32

 

 

Tarih

Saat

A Takım

B Takım

Skor

GBG Halle am Herzogenried

2 Nisan Cumartesi

10:30

6.’lık Karşılaşması

37

2 Nisan Cumartesi

12:45

5.’lik Karşılaşması

38

2 Nisan Cumartesi

15:00

3.’lük Karşılaşması

39

2 Nisan Cumartesi

17:15

Final Maçı

40

2 Nisan Cumartesi

19:15

Kapanış

 

 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz