Türkoğlu'dan 23 Nisan mesajı
23.04.2018 - 10:14

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yayınladığı mesajla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:
98 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kurulması, Kurtuluş Savaşı sonrasında ülkemizin tarihinde dönüm noktası olmuştur. Bu uğurda canları pahasına mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Sporun, çocuklarımızın ve ülkemizin gelişiminde önemli katkısı olduğuna inanıyoruz. Sporla kazandığımız ahlaki değerler, takım ruhu, sorumluluk duygusu, inanç, özgüven ve irade gibi önemli nitelikleri, gelişen toplumumuzun yapı taşları olarak görüyoruz.

Bu kapsamda; çocuklarımızın spora ve spor kültürüne olan yakınlıklarını artırmak için üzerimize düşen görevin bilinci ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Milletimizin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz.

Hidayet Türkoğlu
Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı

Yorumlar


Beyaz gölge Türkoğluna sorular ? 1- 23 Nisan kaç yılında meclis açılmıştır ? 2- Meclis kurtuluş savaşında nasıl çalışmıştır ? 3- Meclis olmadan demokrasi olurmu ? Bunları cevaplayıp, sınav kağıdını bana yollasın !
23-04-2018 19:51
zkayali Dopingçi bir başkan. çocuklara nasihat veriyor: "Sporla kazandığımız ahlaki değerler, takım ruhu, sorumluluk duygusu, inanç, özgüven ve irade gibi önemli nitelikleri, gelişen toplumumuzun yapı taşları olarak görüyoruz." Sevsinler mesajını.
23-04-2018 14:26
VELİ LTF.SEN MSJ.VERME HİDO.DOPİNG SEN DE SİYASET SEN DE.
23-04-2018 10:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz