TÜRKOĞLU: Eskişehir'de Türkiye Kupası veya milli maç oynatmak istiyoruz
25.11.2016 - 15:32

Nesine. Com Eskişehir Basket Başkanı Sinan Özeçoğlu İstanbul’da Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yeni yönetim kurulunu kutlayan Özeçoğlu, Türkoğlu ve ekibine başarı diledi. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ise nazik ziyareti için Nesine.com Eskişehir Basket ekibine teşekkür etti.

Kısa bir konuşma yapan Türkoğlu, “Nesine.com Eskişehir Basket taraftarıyla, şehrin sosyal ve kültürel yapısıyla Süper Lig’de olması gereken bir takım. Eskişehir Basket, basketbol camiasına ayrı bir heyecan kattı. Başkan Sinan Özeçoğlu başkanlığındaki yönetimive teknik kadroyu kutluyorum. Ciddi bir kadro kurarak şampiyonluk yarışı içerisindesiniz. Eskişehir’deki basketbol potansiyelini de bu sayede bir kez daha görme fırsatımız oldu. Federasyon olarak Eskişehir’de Türkiye Kupası veya Milli maç oynatmayı planlıyoruz” dedi.

Ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Fetih Demirdaş, Ömer Benli ve Genel Menajer Ali Parlak da yer aldı. Ziyaretin sonunda Başkan Sinan Özeçoğlu, Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu’na Nesine.com Eskişehir Basket forması hediye etti.  

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz