Türk Telekom nefes kesen maçta Galatasaray'ı devirdi
13.02.2019 - 19:07

Türkiye Kupası Çeyrek Final mücadelesinde Türk Telekom ve Galatasaray Doğa Sigorta karşılaştı.

İlk yarıyı Galatasaray 38-41 önde kapatırken, üçüncü çeyrekte periyod skorunda Galatasaray'a 26-16'lık üstünlük kuran Türk Telekom son çeyreğe 64-57 ile önde girdi.

Son periyodun ilk bölümünde Galatasaray'da Göksenin Köksal bulduğu ekstra sayılarla takımının farkı kapatmasını sağladı. Türk Telekom cephesinde dış atışlarda sıkıntı yaşanırken, içeride Stimac'ın pota altı katkısı ile maça tutundu. Son dakikaya Landesberg'den gelen üçlükle giriş yapan ve skoru 77-75'e getiren Telekom, sonraki hücumda Stimac'tan gelen basket faulle farkı 2 baskete çıkardı. Kalan sürede hata yapmayan Türk Telekom, mücadeleden 85-79'luk skorla galip ayrıldı.

 

Yorumlar


Mertbaba Maçtaydım tabi.Lig maçından daha güzel maç oldu.2 kırılma noktası var,1-Gs vurup gidecekken Yunus Emre iki üçlük soktu üst üste 2-Son 2dk kala Harrison bomboş 3lüğü kaçırdı,Landersberg devamında el üstü sokup bizi kovalayan haline getirdi.Bakmayın 3lüklere biz çok boş kaçırdık onlar çok el üstü soktu...Göksenin yine son periyotta süperdi.Tek ona üzüldüm.Fb maçının hakem 3lüsüyle beraber izledim maçı:)))) Gelelim asıl konuya bu kadar pahalı bilet mi olur,Saha bomboştu normal olarak, Nasıl zihniyetse final maçı da aynı fiyatlar bu maçlarda.Allah akıl versin...Bende 60tllik bilet alıp hemen boş kral bir yere geçtim tabi:)))
13-02-2019 21:02

Yorum Yazın