Türk basketbolunun büyük emektarlarından Sebahattin Merdan'ı kaybettik
28.07.2016 - 19:33

Türk basketboluna uzun yıllar hizmet etmiş, eski hakemlerimizden Sebahattin Merdan'ı kaybettik.

1936 doğumlu olan Merdan’ın, geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdiği kaydedildi.

Merdan'ın cenazesi Cuma günü Şakirin Camii'nde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlılığı'nda toprağa verilecek.

Basketdergisi olarak Sebahattin Merdan'a allahtan rahmet, Merdan'ın ailesi, sevenleri ve Türk basketbolunun başı sağolsun diliyoruz... 

Yorumlar


Murat Özyer Sebahattin Merdan abi ve bizler... Çok sık olmaya başlamadı mı? Mustafa Gözen, Memduh Öget, Altemur Tülmen, Sebahattin Merdan .... Spor Sergi'de Bağlarbaşı'nda Burhan Felek'te Caferağa'da basketbol topu etrafında beraber olduğumuz spor adamlarını uğurluyoruz... UYUYAMADIM... Eksik birşeyler yapıyoruz galiba? BasketFaul 'e ( Necip Kapanlı abiye) " Anılar ve Resimler" den oluşan bir sanal müze yapalım, emekçilerin izlerini saklayalım dedim. Çok olumlu yaklaştı. Yine bir şeyler eksik kaldı... Yarın Sebahattin abiyi uğurladıktan sonra Caferağa'da bir masanın etrafında onun dostları ile beraber buluşmak ve söylemeyi unuttuklarımızı O'nun peşinden O'na göndermek istiyorum. Masada yer çok gelmek isteyenler ??????
29-07-2016 01:43

Yorum Yazın