TÜBAD'tan Ergin Ataman'a jest
09.05.2016 - 15:50

Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği, Eurocup şampiyonu Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman’a teşekkür yemeği düzenledi.

TÜBAD yönetim kurulu üyeleri Derya Aydıner, Necati Güler, Cem Akdağ, Levend Karpat ve Genel koordinatör Bülend Karpat'ın yanı sıra; Ahmet Kurt, Gökhan Taştimur, Gökhan German, Ümit Avcı, Volkan Üstünyıldız, Kemal Ilıkkan, İsmail Şenol, İhsan Bayülken, Arif Kızılyalın, Can İşbakan, Nutiye Akar katıldı. 

TÜBAD Başkanı Mehmet Baturalp, "Ergin Ataman, ülkemize çok önemli bir kupayı getirerek Türk basketbol antrenörlerinin,fırsat verilirse ne denli başarılı olacağının kanıtıdır. Antrenörlerimiz sadece ülkemizde değil, Avrupa'da başarılı olmuşlardır'' dedi. 

Ataman ise "Bu plaket'i kurucu üyesi olduğum ve 10 yıldır emek verdiğim Tübad'tan almanın gururunu yaşıyorum. Türk antrenörleri, bilgi ve donanım açısından, diğer ülke antrenörlerinden hiçbir eksiği olmadığı gibi fazlalıkları vardır" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar


Saçmalama TÜBAD Tübad'taki bu ergin atamanı bir yerlere getirelimcilik bu ergin ataman için yapılan lobi faliyetlerini anlamış değilim. Mehmet Baturalp bütün yönetim kadrosunu değiştirmesi veya bu derneği derhal koçlar için yaratmış olduğu haksız rekabetten dolayı fesh etmesi gerekmektedir.
08-12-2016 01:59
je t'aime b'6s TÜBAD çok gereksiz bir işe kalkışmış,onun yerine yemeğe harcanan parayla birkaç fakirin,fukaranın karnı doyurulurdu ergin atamanın çok parası var acıktıysa kendine yemek ısmarlayabilirdi hem galatasaray gibi çok zengin!!!!!! bir kulübün coachu kulübüde ergin atamana yemek ısmarlayabilirdi
09-05-2016 18:43

Yorum Yazın


Tweetlerimiz