TÜBAD Turnuvası yarın tanıtılıyor
17.09.2018 - 14:31

12.TÜBAD-Mehmet Baturalp Turnuvası, TÜBAD-Doğan Hakyemez Gençler Turnuvası ve Uluslararası Antrenör Semineriyle ilgili basın toplantısı yarın İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu Basın Toplantı Odasında gerçekleşecek.

Toplantı; 11:00'de başlayacak.

Bu yıl 12.'sini gerçekleştireceğimiz TÜBAD turnuvası ve uluslararası seminerine ilk günkü heyecanla ancak bir o kadar da yenilikçi bir şekilde hazırlandık. 12. TÜBAD Turnuvası'na geçmiş dönem başkanlığımızı yapan, Türk basketbol tarihimizin en önemli basketbol adamlarından ve yakın dönemde hayata gözlerini yuman Mehmet Baturalp adını verdik.

12.TÜBAD-Mehmet Baturalp Turnuvası Anadolu Efes, Banvit, Darüşşafaka Tekfen ve Khimki Moskova takımlarının katılımlarıyla gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal sorumluluk projesi kapsamında DİYAÇEV ile birlikte çocuklarda diyabet hastalığına dikkat çekmek adına diyabetli çocuklarımızla ünlüler arasında bir gösteri maçı düzenledik.

Yine TÜBAD olarak hem Türk basketbolunun temel taşları olan gençlere verdiğimiz önemden hem de çok yakında beklenmedik bir şekilde kaybettiğimiz ve her gittiği organizasyonda altyapıya verdiği katkılardan ötürü Türk basketbolunun duayen ismi Doğan Hakyemez’i anma adına bir gençler turnuvası organize ettik.  TÜBAD-Doğan Hakyemez Gençler Turnuvası'nın katılımcıları ise Anadolu Efes, Darüşşafaka Tekfen, Fenerbahçe ve Tofaş takımları olacak.

Antrenör eğitim konusunda da 12.TÜBAD-Mehmet Baturalp Turnuvasıyla bir bütünlük içerisinde TBF işbirliğiyle hazırlanan ve TÜBAD olarak parçası olduğumuz uluslararası antrenör semineri de usta katılımcıların sunumlarıyla 21-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecektir.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz