TOLGA GEÇİM VE BARIŞ ERMİŞ / DOĞAN HAKYEMEZ
26.11.2017 - 21:06

Deplasmanda Ukrayna önünde Hücumda istediğimiz oyunu sergileyemedik ana savunmada  rakibimize kolay sayı şansı vermedik. Letonya önünde mükemmel bir oyun ortaya koyan Melih’e Ukrayna müthiş bir savunma uyguladı. Adeta ona nefes aldırmadılar. Ancak oyuna kenardan giren Tolga Geçim takımı ayakta tutmayı başardı. Geri düştüğümüz anlarda Doğuş’un hücum ribaundları ve Barış Ermiş’in hücum katkısı Ukrayna’nın direncini kırdı. Pota altında Sertaç Şanlı’da verdiği katkıyla galibiyette pay sahibi olmayı başardı. 
Tolga Geçim kenardan oyuna girip 6 sayı geri düştüğümüzde ibreyi lehimize çeviren oyuncu olurken, oyunun el yakan toplarını kullanıp yaptığı asist  ve attığı sayılarla  Barış Ermiş’e de ayrı bir pragraf açmak gerekiyor. 
Netice itibari ile Milli Takımımız bu guruptan birinci sırada çıkar. 
Emeği geçen herkesi kutluyorum.

Yorumlar


Ahmet Hocam öyle bir anlatıyorsun ki sanki on numara bir takımı yendik adamlarda hiç bir şey yoktu. Melih geçen maç kaç attı bu maç kaç? Bu zamana kadar hep Melih i destekledim ama dün akşam ki maçı seyrettikten sonra fikrim değişti. Ona karşı savunma yaptılar diyorsun ama 3 tane bom boş şutu sokamadı. Eğer Euroleague'te oynamak istiyorsa istikrarlı olması lazım ve ne kadarda savunma yapılsada atacak ve oyuncu olacak. Tolga iyi bir oyuncu kesinlikle ama bu maçta basketbol perileri yanındaydı her zaman olmaz, şutunu geliştirmesi lazım. Tolga ve perileri olmasaydı bu takıma yenilecektik. İki maçtaki performansı ile bu takımda oynamayı hakketmeyen oyuncu olduğunu neden dile getirmiyorsun, gerçekleri konuşmak lazım sence de öyle değil mi? Bu takıma Melih in yanına iyi bir şütör adapte edilmeli, (sizin nedendir bilmem) katılmayacağınızı bilsem de YİĞİT ARSLAN bu takıma alınmalıydı. Birkan formunda değil ve istekli de değil. Ufuk hocam inşallah bunu görür artık. Syg.
27-11-2017 11:34
Fener6 Geçen macta Melih için tek güzel söz söylemeyen adam bu macta adını anması saçma olurdu zaten ıyı oynamadı yabancı kuralına karşı olması mıllı takım ıcın degıl fenerın önünün kesılmesı ıcın basketbolun Erman Toroğlu su
27-11-2017 11:00
Efes Fan Ne oldu Saygıdeğer Hakyemez Beyfendi, yabancı kuralı birden geldi mi de iyi sonuclar almaya başladı Türkiye. Güçlü takımlarla oynasak yine 20 sayı farkla yenilirdik.Sorun Türk oyuncuların çalışmaması parasını alıp gece hayatında yemesi. Çalışkan olan nasılda çalışıyor bak. Örnek: Melih
27-11-2017 08:47

Yorum Yazın