Tofaş'tan Otizmli Çocuklar Takımı için taraftara çağrı
11.04.2018 - 16:06

TOFAŞ, satılan her biletten elde edilecek gelirin bir bölümünü gelecek yıl kurulması planlanan Otizmli Çocuklar Basketbol Takımı için saklayacak.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

2017-2018 sezonunun kalan bölümünde evimizde oynayacağımız maçlarda satılacak her bilet, otizmli çocuklarımızın basketbol hayalleri için bir umut olacak.

İki yıl önce Gaziantep Basketbol maçımızda kulübümüz tarafından gerçekleştirilen #İyilikBulaşıcıdır hareketi bu yıl farklı bir boyut kazanıyor. 15 Nisan Pazar günü sahamızda oynayacağımız Pınar Karşıyaka maçıyla başlayacak olan Renk Otizm Derneği bağış kampanyamıza bu sene taraftarlarımız da dahil olacak. Sezonun kalan bölümünde TOFAŞ Spor Salonu'nda oynayacağımız maçlarımızda elde edilen bilet gelirlerinin bir bölümü, Renk Otizm Vakfı ile birlikte önümüzdeki yıl oluşturmayı planladığımız Otizmli Çocuklar Basketbol Takımı'nın temellerini atacak. Bağış kampanyamız play-off maçlarımızda da geçerli olacak.

Haydi Bursa; hem Basketbol Süper Ligi'nde zirve mücadelesi veren takımının yanında ol, hem de otizmli çocuklarımızın basketbol hayallerine birlikte dokunalım!

ONLİNE BİLET SATIŞI: http://www.biletix.com/etkinlik/VT006/TURKIYE/tr

Yorumlar


BoyalıKuş Bravo. Tüm takımlarımızdan benzer yaklaşımları bekliyorum...
12-04-2018 10:06
Basketci Bu tür girişimler tabiki çok guzel
12-04-2018 08:24

Yorum Yazın


Tweetlerimiz