Teröre lanet olsun
11.12.2016 - 12:00

İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınında ve Maçka Parkı'nda iki ayrı patlama meydana geldi. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı açıklamada, "Dün akşamki saldırıda şehadete erişmiş vatan evlatlarımız 38 bunların 30'u polis memuru ve emniyet görevlisi 7'si sivil vatandaş 1'inin kimliği tespit edilemedi" dedi. Soylu, saldırıyla ilgili 13 kişinin gözaltına alındığını açıkladı. 

İstanbul Valiliği, 19'u yoğun bakımda 155 yaralı olduğunu açıkladı. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Araçtan yola çıkarak hareket ettiğimiz zaman oklar PKK'yı gösteriyor" açıklaması yaptı. 

Patlama sesi, Taksim'den Üsküdar'a İstanbul'un birçok yerinden duyuldu.

Teröre sonsuza kadar lanet olsun.

Saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize allahtan rahmet, yüce Türk milletine ise başsağlığı diliyoruz. 

 

Yorumlar


miller terörü lanetlemekle iş bitmiyor ki ! ben çocuktum memleketi yönetenler terörü lanetliyorlardı,belini kırıyorlardı yaş 40'ı geçti terör hala lanetlenecek hala bel kırılacak ! halkımız, tuttukları takımları şampiyon olduklarında çılgınca sokaklara dökülüyor, saatlerce binlerce arabayla tur atıyorlar, bir kere olsun bu hareketleri teröre tepki olsun diye yapmışlar mı? yıllar önce madrid'de bomba patladı 50 kişi vefat etti bir hafta sonra olayın olduğu yerde 5 milyon kişi toplandı! ne desek boş bu boşvermişliğe,umursamazlığa,bana neciliğe,neme lazımcılığa! şehitlerimize rahmet diliyorum...
11-12-2016 15:33
rim Aynı dilde konuşup, aynı dilde düşünüyoruz, aynı toprakta yaşayıp ölüyoruz. Birbirinizden sevgi ve saygıyı esirgemeyin arkadaşlar. Bazen ben de kaptırıyorum kendimi, ama biliyorum ki anlayış ve sevgi gösterirsem siz de bana aynı şekilde karşılık verirsiniz. Aynı fikirde olmak zorunda değiliz. Bu ülke insanının içinde iyilik arzusu var, buna inanıyorum, bütün eleştrilerim sadece sitemdir.
11-12-2016 12:31

Yorum Yazın