Telekom'un başına Burak Gören geçti
19.06.2017 - 17:47

Türk Telekom Başantrenörlüğü'ne Burak Gören getirildi.

Tecrübeli koçla 2 yıllık sözleşme imzalandı.
 
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şükrü Kutlu, “Yeni baş antrenörümüz Burak Gören’in takımımıza yeni sezonda önemli bir ivme kazandırmasını bekliyoruz. Yeni sezonda ilk hedefimiz Spor Toto Basketbol Ligi’ne yükselmek. Yenilenen yönetimimiz ve taraftarlarımızın da desteğiyle Ankara’yı basketbolun en önemli platformunda temsil etmek istiyoruz. Yeni sezon için transfer çalışmalarımıza da başladık. Gerçekleştirdiğimiz Kulüp, yönetim ve taraftar bütünleşmesi ile en kısa sürede başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.
 

Takımda başarının ekip çalışmasıyla geleceğini kaydeden Burak Gören, “Kulübün adına yakışır güzel bir başlangıç yaparak ligde rakiplerimizin çekindiği bir takım oluşturacağız. Türk Telekom’u ait olduğu Spor Toto Basketbol Ligi’ne taşımak istiyoruz. Önemli başarılara imza atmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışmalara başladık” dedi.
 

Yorumlar


thance Gelen gideni aratır durumu oluşmasın da...Zamanında Koca takımı emanet ettiler az kalsın küme düşürüyordu,umarım vizyonunu genişletmiştir. Yine de başarılar dilerim
19-06-2017 18:01

Yorum Yazın


Tweetlerimiz