Telekom, TOFAŞ’ın hattını kesti
05.12.2018 - 22:08

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 9.hafta maçında Türk Telekom sahasında TOFAŞ’ı konuk etti.

Mücadelenin ilk yarısı denk bir oyuna sahne oldu. Türk Telekom devreye 39-34 önde giren taraf olurken, ikinci devrede de 5-8 sayı farkla skoru sürükleyen yine ev sahibi ekipti. 35.dakikayı 70-63 ile 7 sayılık avantaja sahip kapayan Türk Telekom, maç sonunda da etkili oyununu sürdürüp parkeden 85-72 galibiyetle ayrıldı.

Bu skorla Türk Telekom 5.galibiyetini aldı, TOFAŞ 3.kez kaybetti.

Yorumlar


Elif Tofas maclarini sevdigim bikac oyuncu olmasi nedeniyle takip ediyorum.yalniz bu kadar kotu mac sonlari oynayan bi takim gormedim.ustelik elinde oyle oyuncular varken kenarda oturtmasi onlari gormezden gelmesi oldukca şaşırtıcı orhun koçun
06-12-2018 09:54
Guard Tebrikler Kaya ve telekom. Tofaş ta Staftın gözlerine perde düşmüş veya evlat sevgisi mi demek gerekir. Haftalardır sakat olan ve ilk maçına çıkan Barış'ı ilk beş başlatmak nedir hadi başllattın bu kadar ısrar etmek nedir. Ne oyun kurabiliyor ne şut ritmini bulabildi ama yine 28 dk. sahada valla helal olsun Sn. Orhun Ene 4 yıldır Barış a verdiğin kredileri Yiğit'e verseydin Yiğit yerli Samy olurdu ama tam aksinei yaptın en az iki sene geri attın Yiğit'i tarih senden bunun hesabını bir şekilde soracaktır. Sadece Yiğit'i değil Muhsin ve Berkan'ı da geri attın.
06-12-2018 09:50
Hüseyin Devam. Orhun hoca Yiğit Arslan'ı kendine şamar oğlanı yaptı. Allah Yiğit'e sabır versin. Dört sezon önce süper ligte son 13 maça ilk beş çıkan ortalama 13 dk. Top oynayan Yiğit, Orhun hoca geldikten sonra takımın sakatlarının boşluğunu dolu dolu doldurmasına rağmen tam kadroda bir türlü Orhun dan hak ettiği süreleri alamadı ve alamamaya devam ediyor. Hocam ayağına sıkıyorsun farkında değilsin.
06-12-2018 00:21
Hüseyin Telekomu tebrik ederim çok güzel bir maç çıkardılar. Tofaş malum, yine dejavu olduk aynı şekilde bir yönetim sonuç hüsran. Bizler seyirci olarak bıktık aynı şeyleri görmekten ama birtek Orhun hoca göremiyor. Orhun hoca son zamanlarda işi gücü bıraktı Yiğit Arslan ı ritme sokmamak oyundan düşürmek ve muaymin i oyuncu yapmak için gayret gösteriyor. İstatistiklere bakın yazık ya, 3-4 dk oynatıp dışarı aldığın bir oyuncudan ne bekleyebilirsin neden diğer oyuncularınada aynı şeyi yapmıyorsun madem. Yazıklar olsun
06-12-2018 00:16

Yorum Yazın


Tweetlerimiz