TBL'de 14. haftanın görünümü
12.12.2016 - 10:02

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 14. hafta tamalandı.

TBL'nin 14. haftasında alınan sonuçlar, puan durumu ve gelecek haftanın programı şu şekilde:

Tarih|Saat Şehir Salon A Takım Skor B Takım
9.12.2016 18:00 DÜZCE Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 61 - 65 BANDIRMA KIRMIZI
10.12.2016 15:00 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL 74 - 66 MUĞLA ORMAN
10.12.2016 16:00 BURSA Bursa Atatürk spor Salonu BURSASPOR DURMAZLAR 77 - 93 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
10.12.2016 17:00 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA DSİ 73 - 75 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ
10.12.2016 16:30 İZMİR Enka Spor Salonu PETKİM SPOR 72 - 64 AFYON BELEDİYE
10.12.2016 17:30 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB BASKETBOL 93 - 80 TÜRK TELEKOM
10.12.2016 17:00 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 91 - 83 SAMSUN BŞB. ANAKENT
10.12.2016 18:00 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 87 - 81 FİNAL GENÇLİK
11.12.2016 16:00 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA GROUP BELEDİYE 76 - 60 GELİŞİM KOLEJİ

 

S Takım O G M A Y İçP İçA Puan
1 SAKARYA BŞB BASKETBOL 14 13 1 1139 942 2 0 27
2 NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET 14 13 1 1165 1030 1 0 27
3 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 14 11 3 1083 1016 0 0 25
4 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 14 9 5 1102 1034 6 0 23
5 PETKİM SPOR 14 9 5 1033 1029 4 6 23
6 AFYON BELEDİYE 14 9 5 1170 1059 4 1 23
7 BURSASPOR DURMAZLAR 14 9 5 1071 1053 4 -7 23
8 SAMSUN BŞB. ANAKENT 14 8 6 1116 1070 0 0 22
9 TÜRK TELEKOM 14 7 7 1182 1161 2 0 21
10 BANDIRMA KIRMIZI 14 7 7 1074 1072 1 0 21
11 AKHİSAR BELEDİYE 14 6 8 1139 1153 0 0 20
12 GELİŞİM KOLEJİ 14 5 9 1056 1117 0 0 19
13 YALOVA GROUP BELEDİYE 14 4 10 1022 1051 3 16 18
14 MAMAK BLD. ANKARA DSİ 14 4 10 1169 1235 3 -3 18
15 PERTEVNİYAL 14 4 10 994 1103 3 -13 18
16 DÜZCE BELEDİYE 14 3 11 944 1069 0 0 17
17 FİNAL GENÇLİK 14 3 11 1015 1153 0 0 17
18 MUĞLA ORMAN 14 2 12 959 1086 0 0 16


15. hafta:

Tarih|Saat Şehir Salon A Takım   B Takım
16.12.2016 14:00 İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - PERTEVNİYAL
16.12.2016 14:30 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL GENÇLİK - MAMAK BLD. ANKARA DSİ
17.12.2016 13:30 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ - PETKİM SPOR
17.12.2016 16:00 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can Öztürk Spor Salonu SAMSUN BŞB. ANAKENT - YALOVA GROUP BELEDİYE
17.12.2016 16:00 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM - ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
17.12.2016 16:00 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - BURSASPOR DURMAZLAR
17.12.2016 17:30 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB BASKETBOL - AKHİSAR BELEDİYE
17.12.2016 18:00 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYE - DÜZCE BELEDİYE
18.12.2016 16:00 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI - NESİNE.COM ESKİŞEHİR BASKET


 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz