TBF'de yeni yapılanma
24.10.2017 - 12:52

Türkiye Basketbol Federasyonu BSL Direktörlüğü ve Ligler Direktörlüğü organizasyon yapısını güncelleyerek, ‘Erkek Ligleri Direktörlüğü’ ve ‘Kadın Ligleri Direktörlüğü’ başlığı altında yeniden düzenlendi.
Yeni süreçte; Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yanı sıra, Türkiye Basketbol Ligi, Türkiye Basketbol İkinci Ligi ve Basketbol Gençler Ligi’nin yönetiminde Sn. Samer Şenbayrak’ın, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ile Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ve Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nin yönetiminde ise Sn. Ayhan Özgümüş’ün görevlendirilmesine karar verildi.
Erkek Ligleri Direktörü olarak Sn. Samer Şenbayrak’ın ekibinde yer alan; Sn. Gökhan Tokatlı (Türkiye Basketbol Ligi), Sn. Oktay Yılmaz (Türkiye Basketbol İkinci Ligi) ve Sn. Gökhan Sunter de (Basketbol Gençler Ligi) ile ilgili faaliyetlerden sorumlu olacak.
Kadın Ligleri Direktörlüğü görevinde yer alan Sn. Ayhan Özgümüş’ün ekibinde bulunan Sn. Nahit Yeşiltepe (Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi) ve Sn. Onur Aydın da (Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi) ile ilgili liglerin geliştirilmesi sorumluluğunu üstlenecek.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın