TBF emektar çalışanlarını onurlandırdı
11.01.2018 - 17:00

Türkiye Basketbol Federasyonundaki (TBF) görevlerinden emekliye ayrılan Ayhan Özgümüş, Emir Turam, Esat Yılmaer ve Necati Güler'e teşekkür plaketi verildi.

TBF'den yapılan açıklamaya göre, federasyon binasında gerçekleştirilen törende, Ayhan Özgümüş, Emir Turam, Esat Yılmaer ve Necati Güler'e, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu tarafından sunulan teşekkür plaketiyle veda edildi.

Törende Özgümüş, Turam, Güler ve Yılmaer'e Türk basketboluna verdikleri hizmet için teşekkür eden Türkoğlu, '"Yakın zamanda TBF, gerek asli faaliyetlerinde, gerek özel etkinliklerde ortaya koyduğu organizasyon başarısı ile Türk basketbolunun gelişiminde önemli bir mesafe katetti. Bu gelişim sürecinde basketbol camiamızın önde gelen bu isimlerinin çok değerli katkıları oldu. Bugün burada TBF adına Sayın Özgümüş, Turam, Güler ve Yılmaer'e şükranlarımı sunuyor, hayatlarının bundan sonraki döneminde esenlikler diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar


özgüreda İşini yıllardır dört dörtlük yapan büyük ustalara plaket vs. diye yol verin meydan sizin gibi bir takımın fahri Yöneticisi gibi davranan üç beş fanatiğe kalsın. Güzel iş.
12-01-2018 07:22
Yigit Esat Yilmaer'e Chicago Bulls roportajindan dolayi iki plaket verselermis
11-01-2018 18:07

Yorum Yazın


Tweetlerimiz