TBF: Demokrasinin Yanındayız
16.07.2016 - 11:08

Türkiye Basketbol Federasyonu, dün geceden bu yana ülkede yaşanan darbe girişimiyle ilgili olarak açıklama yayınladı.

AÇIKLAMA ŞÖYLE: Türkiye Basketbol Federasyonu olarak dün akşam saatlerinde başlayan kalkışmanın, modern bir demokrasi anlayışıyla yönetilen Türkiye Cumhuriyeti’nde asla kabul edilemeyeceğini ve Türkiye Cumhuriyeti’nde halkımızın iradesi üstünde ve dışında hiçbir güç olmayacağına inanıyoruz. Yüce milletimizin  bu önemli günde demokrasiye sonuna kadar sahip çıkacağına güveniyor, bu uğurda mücadele veren tüm kurumlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz.

Yorumlar


Beyaz gölge Hangi demokrasinin !?
16-07-2016 20:31
rim Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyorum. Tarihi vatanseverlerle, direnişçilerle dolu bir camia. Türkiye Cumhuriyeti'nin kaderini her daim paylaşmıştır; o yüzden Yalçın Doğan, "Fenerbahçe Cumhuriyeti" der. Hala daha işine gelen hukuksuzlukları, kumpasları sahiplenenler, bu çetenin bu ülkede nasıl bu kadar palazlanabildiğinin açıklamasıdır. Menfaatçi, aşağılık bir toplum olursan, önüne arpa koyup, sırtına semer bağlayan da çok olur.
16-07-2016 16:26
firstdeadlysin Tabii ki bu çetenin sempatizanı olanlar böyle konuşmak suretiyle bu çeteye destek vermeye devam edecekler, ama TÜRK YARGISI şikenin yapılmadığına, ve bir komplo olduğuna çoktan karar verdi bile.
16-07-2016 13:19
Özgüreda Elmalarla armutları karıştırmayalım. Sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmak çok komik. Çete olanı abartmış olsada şike bal gibi yapılmıştır.
16-07-2016 11:47
firstdeadlysin Dün gece alçakça kalkışma yaparak sivil insanları katleden çete ile FENERBAHÇE'ye alçakça şike komplosunu kuran çete aynı çetedir, bu fetullahçı çetenin devlet içinde nasıl örgütlendiği ortada, bu gün iktidar da olanlar 3 Temmuz günü Fenerbahçe direnişinin yanında durmayı becerebilselerdi bu olay hiç yaşanmayabilirdi, bu çeteyi ilk ezen FENERBAHÇE olmuştu, FENERBAHÇE'mle gurur duyuyorum.
16-07-2016 11:21

Yorum Yazın


Tweetlerimiz