Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6. hafta oynanacak
09.11.2018 - 09:00

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6., Kadınlar Süper Ligi'nde 5. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 5., Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Cuma: 

19.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)

Cumartesi: 

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Kasım Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

17.30 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Tekfen (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

 

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Cumartesi: 

13.00 Çukurova Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)

 

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Cuma:

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Yalova Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

Cumartesi:

16.00 Karesispor-Petkimspor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediyesi)

16.00 Ankara DSİ-Akhisar Belediyespor (Ankara)

17.00 Edirnespor-OGM Ormanspor (Mimar Sinan)

17.00 Bursaspor-Finalspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Artvin Belediyespor (Manisa Atatürk)

11 Kasım Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Düzce Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

 

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Cuma:

13.30 Nesibe Aydın-Galatasaray Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Elazığ İl Özel İdare (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Urla Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Çankaya Üniversitesi (Edip Buran)

Cumartesi:

14.00 İstanbulgücü-Edremit Belediyesi Gürespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)

11 Kasım Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (TOFAŞ)

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz