'Şoför yolu kaybetti, salona 1.5 saatte gelebildik'
08.08.2016 - 02:06

A Milli Takım Başantrenörü Ekrem Memnun, Ay Yıldızlılarımızın Avustralya ile oynadığı karşılaşmanın ardından basın toplantısında görüşlerini belirtti.

Başantrenör Ekrem Memnun’un maç sonrası görüşleri şu şekilde: 

"Dünkü maçtan sonra bugünkü mücadele bana ilerisi için gerçekten umut verdi. Maçtan önce oyuncularımla yaptığım konuşmada dün resmen dayak yedik bunun acısını bugün çıkarmalısınız dedim. Bizim karakterli bir takım olduğumuzu söyledim. Çok güçlü bir takım olan Avustralya karşısında gerçekten karakterlerini ortaya koydular. Maçı kazanabilirdik de ama olmadı. Yalnız verdiğimiz mücadele bana ilerisi için umut verdi.

Burası uzun bir turnuva daha önümüzde oynanacak zorlu maçlar var. Bizim amacımız turnuvanın sonuna kadar mücadelenin içinde kalmak. Oyuncularım bunu yapabilecek kalitede ve kapasitede. Avustralya karşısında gerçekten iyi mücadele örneği verdik. İlk günki Fransa maçından sonra ayağa kalktık diyebilirim. Şimdi ileriye daha güvenle bakabiliyorum.

Burada oldukça zor şartlar altında mücadele ediyoruz. Maça gelirken otobüsün şoförü yolu kaybetti ve 1.5 saatte salona gelebildik. Doğru dürüst ısınamadan maça çıktık. Ancak bunlar bizim mücadelemizi bozmayacak.

Maçın hakemleri için pek bir şey söylemek istemiyorum. Bana göre birkaç hatalı düdük var ama bunun arkasına sığınamam zaten hakemleri konuşmak benim işim değil.

Şimdi önümüzde bir gün boşluk var. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirip yolumuza devam etmekten başka bir şey düşünmüyoruz."

Yorumlar


winslow Bahaneler, bahaneler...
08-08-2016 16:21

Yorum Yazın


Tweetlerimiz