ÖZEL - Sloukas: Euroleague şampiyonuyuz, herkes bizi yenmek isteyecek
02.10.2017 - 17:30

Bugün gerçekleştirilen medya gününde, Fenerbahçe Doğuş'un Yunan guardı Kostas Sloukas Basket Dergisi'ne özel açıklamalarda bulundu.

Kostas Sloukas

"EuroBasket 2017'de takım olarak daha iyi performans gösterebilirdik. Kişisel anlamda iyi oynadığım maçlar oldu, ancak önemli olan takım halinde iyi olabilmekti maalesef sonunda hayal kırıklığına uğradık.  

Udoh ve Bogdanovic takımdan ayrıldı, bu basketbol, böyle şeyler yaşanıyor. NBA'e gitmek her ikisi için de iyi bir fırsat. Ancak aynı zamanda, yetenekli ve kaliteli yeni oyunculara sahibiz. Önemli olan takım olabilmek, rekabetçi olmak ve bu şekilde kazanmaya devam etmek.  

Taraftardan bizi geçen seneki gibi desteklemelerini istiyorum. Bu yıl geçen yıldan daha zor olacak çünkü herkes bizi yenmek isteyecek, biz Euroleague şampiyonuyuz. Giderek daha da iyi olacağız, bunun için onların da yanımızda olmalarına ve yardım etmelerine ihtiyacımız var."

Yorumlar


cagrideniz bir türlü gerekeni veremediğini daha da iyi olabileceğini düşünüyorum. bu sene kostas+wanamaker ikilisini sık sık göreceğiz hatta ana rotasyon böyle olacak gibi geliyor bana. boby arka planda kalacak ve sinanda kenardan gelecek sanki. Tempo ayarlama konusunda çok iyi ama bazen çok basit hatalar yapıyor. umarım bu sezon kariyerinin en iyi sezonu olur ve level atlar artık.
03-10-2017 10:14
Tavernacı Kirkor Sloukas bu sene sakatlık yaşamazsa sanılanın aksine oldukça istikrarlı bir performans, yani istikrarlı bir istikrarsızlık sergileyecektir diye düşünmekteyim. Yalnız şu da var ki Sloukas önemli maçlarda genel olarak iyi oynayan bir isim ki zaten bu sebepten ötürü kontratının uzatılması oldukça önemliydi.
02-10-2017 23:12

Yorum Yazın