Shaqtin' A Fool'da bu hafta
11-11-2017

Yine birbirinden komik görüntüler Shaqtin' A Fool'da.

Yorumlar


BURÇİN BADEM Beyaz Golge Hakkında... Son zamanlarda Basketfaul sitesine yapılan yorumlar içerisinde "beyaz golge" mahlası'nın firmamızla alakası yoktur. Beyaz Gölge firmasının gündemde bulunması ayrı bir konudur. Ancak sonuç olarak Beyaz Gölge Basketbol tarihimizde önemli bir yere sahiptir ve bu mahlası kullanan kişinin görüşleri kendi görüşleridir, kurumumuzu bağlamaz. Bu açıklamayı beni arayıp "sen mi yazdın?" diye soran ve/veya düşünen arkadaşlara cevap bağlamında yazdım. Saygılarımla, Burçin Badem Beyaz Gölge AŞ
14-10-2016 00:31
Mustafa Elestiriniz saçma olmuş. Devletimizin Basketbolla ilgilenmesi çok normal en azından chp gibi miskin ve beceriksiz bir parti değil sonuç da, icraatçı bir partiden bahsediyoruz. Son 10 yılda 100 yıldır yapılamayan yatırımları yapmış bir milli irade.
13-10-2016 17:18
beyaz golge Demokrasinin geregine uyan, birilerinin birileri uzerinde baskisi olmadan ,herkesin ozgur iradesiyle yaptigi secme eylemine SECIM denir ! Federasyonlar ozgurdur ve baskanlarida belirli etik kurallari cercevesinde secimle basa gelir ! Bu konmus bir kuraldir ! Simdi bu kural hice sayiliyor ve memleketin civisini cikarmis birileri cikmis civi sayisini yeterli bulmadigi icin ustune birde futbolun disindaki sporlarinda isini bitirip civisini cikaralim diyor,ama yillarini basketbolun icinde gecirmis biriside cikmis bunu savunuyor ! El insaf yahu ! Atanmayi savunuyorsaniz o zaman gidin ilk once kanunu,kurali degistirin ! Sonrada oraya kimi atiyorsaniz atayin ! Yok degistirmeden yapiyorsaniz adiniz tarihe eskiya diye gecer !
13-10-2016 14:10

Yorum Yazın