"Seyircisiz oynamamız, eminim ki herkesi mutlu etmiştir"
06.10.2019 - 23:01

Fenerbahçe'de koç Zeljko Obradovic, 84-75’lik Gaziantep Basketbol galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

İlk olarak karşılaşmayı değerlendiren Koç Obradovic, “Zor bir maçtı. Gaziantep, karşılaşmanın son anına kadar mücadeleyi bırakmadı. Bu sayede bir kez daha görmüş olduk ki Basketbol Süper Ligi’nde hiçbir maç kolay olmayacak. Yine de takımımın, özellikle de kritik anlardaki reaksiyonundan çok memnunum. Son bölümde takımımız adına en iyi savunmayı parkeye koyabildik ve hücumda da akıllı kararlar aldık. Bu sayede mücadeleyi kazandık. Elbette daha çok çalışmamız gerektiği ortada. Çünkü herkesin alışması ve adapte olması gerekiyor. Bazı oyuncularım için durumun kolay olmadığının da farkındayım, çünkü onları alışkın oldukları pozisyonların dışında oynatmam gerekebiliyor. Bunu anlayabiliyorum. Takımımızın sakatlık konusundaki kötü şansının bir noktada sona ermesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sezonun iç sahadaki ilk maçını seyircisiz oynamalarıyla alakalı ilişkin düşüncelerini de dile getiren Zeljko Obradovic, “Elbette, bu akşamki gibi harika bir atmosferde oynadığımız için de çok mutluyum. Eminim basketbolu seven herkes böyle bir atmosferi gördüğü için aynı şeyleri düşünüyordur. İronik bir şekilde belirtmem gerekiyor ki; sezonun kendi evimizdeki ilk maçını seyircisiz oynamamız, eminim ki basketbolu çok seven herkesi çok mutlu etmiştir.” dedi.

Yorumlar


mustafa seyirci o zaman her istediğini yapabilir demek bu. İllegal herşeyi yapsın seyirci sonra bu açıklamayı yap pes.
09-10-2019 11:26
Space Jam Sen de az değilsin Obra, sağlam eyyamcısın, direk gerçek sorumlulara, o holiganlara ve onları kollayan başkanına yapsana eleştiriyi. Bu arda bu ceza geçen sene yaşanan rezilliklere az bile...
08-10-2019 10:43
semih01 Aslında ceza Anadolu Efesle oynadığınız final maçında olması gerekirdi fakat nasıl oldu da cezanız ertelendi kolay maçlara verildi dimi ? Bir düşünseniz diyorum.
07-10-2019 16:43
Efesli Evet biz efeslileri çok mutlu etti.artık salonda ailelerimizin yanında bir takım seyircinizin ettiği küfürlerden ve hakaretlerden bıktık artık umarız seyirci akıllanır.
07-10-2019 01:36
ceza sorunu çözüyor mu? Hangi büyük ligde seyircisiz oynama cezası var ki bizde de var? Seyirci küfür etmiş vs iyi de cezayı herkes mi çeksin? Salonlarda o kadar güvenlik var belirlesin olay çıkaranı,küfredeni ceza işlem uygulansın. Bu ülkede insan profili belli. Maalesef bu konularda kötüyüz peki böyle ceza vererek mi sorun çözülecek? Madem ceza verildi peki rakip seyircileri kışkırtan,küfür eden hocaya niye ceza verilmedi ? Adamın işi gücü ortalığı karıştırmak üstelik küfür de ediyor,el kol hareketleri de cabası,rakip başkana bile laf söyleme cüreti gösteriyor ama niyeyse korunuyor. Koruyun bakalım nereye kadar?
06-10-2019 23:50

Yorum Yazın


Tweetlerimiz