"Seni deli gibi özleyeceğim"
15.07.2017 - 12:59

Ani bir kararla Utah Jazz ile anlaşan Ekpe Udoh'a takım arkadaşı Luigi Datome'den veda mesajı geldi.

Mesajını Instagram aracılığıyla paylaşan Datome şunları söyledi:

"Ve şimdi senin sıran Ekpe Peppe Friday Monday Udoh.

Başarımızda çok önemli pay sahibi olan ve deli gibi özleyeceğim bir başka adam. Bizi Avrupa'nın en üst seviyesine ulaştırma adına olan adamışlığın için teşekkürler.

Senin merakını, gülüşünü ve antrenmanlarda low pastta seni poponun üzerine düşürmeyi özleyeceğim. Senin de annemin raviolisin özlleyeceğini biliyorum ama bu senin seçimindi.

İyi şanslar kardeşim, en iyi dileklerimle."

Yorumlar


ballokum Feodal zihniyet bu ülkede her yerde. Bir oyuncuyu kendi malı gibi görmek. Hele bir de büyük başarılar kazandırmışsa takımına, ayrılırsa takımından, artık o düşmandır. Kocasından ayrılınca takip edilip, öldürülen, karısının kendisinden ayrılmasını kendisine yediremeyen erkekler gibi... Veya kadın da olabilir bu... Ya adam sana çok çok faydalı oldu. Aldığının karşılığını verdi. 1. yılında final oynattı, 2. yılında kupayı kazandırdı. Tamam üzülebilirsin gittiğine ama ona düşmanlık beslemek, arkasından atmak tutmak ilkelliktir. Aynı GS'lilerin Sinan'a yaptıkları gibi.
16-07-2017 15:17
Erkan Udoh'un gitme kararı çok yerinde. Adam burada yapacağını yaptı. Her şeyi kazandı, üstelik her şeyini verdi, karakteri de muhteşemdi ve her basketbolcununhayali olan NBA e gitti. Udoh geldiğinde onu kaç kişi tanıyordu, benchte oturan bir NBA oyuncusuydu. Ben en az onun kadar kaliteli bir başka oyuncu alınacağına eminim. Fenerbahçe bu momentumla gelecek sene de euroleague i alır. Udoh, bogdanoviç bunların yer dolar, asıl yeri dolmayacak olan Obradoviç. Panatinaykosun hali malum. Onlara benzeriz giderse.
16-07-2017 12:13
Kamil Mataracı Udoh hakkında en ufak birşey söyleme gafletinde bulunan herhangi bir kişi, anca futbol taraftarıdır! Başarı gelince sanki büyük payları varmış gibi üşüştüler. Bunların salonda bir kere Euroleague maçı izlemişliği yok, gelip Udoh'u canlı görmüşlükleri yok, anca - o da başarı gelmeye başlayınca - tv'den, internetten izleyip ahkam kessinler! Udoh heykeli dikilecek adam, adam MVP! Şu tıraşı kesin artık!..
15-07-2017 17:33
Ertan Ürkmez Biz de deli gibi özleyeceğiz. rim in yorumuna katılıyorum, ilkellik had safhada. Adam seni euroleague şampiyonu yaptı, daha düne kadar rüyamızda dahi göremezdik. Udoh gibi oyuncular lüks bu millet için. Bir Fenerbahçeli olarak utandım arkasından yazılanlardan.
15-07-2017 15:18
rim Mesajının altına akla zarar yorumlar yazılmış gene. Bu taraftar/fan zihniyeti rahatsız ediyor beni. Sevgilerinde bile bir çiğlik, ilkellik, bayağılık var. Sporu iyiye, güzele özendirsin diye destekliyoruz, ama psikolojisi bozuk bir çok insanı kendine çektiği de bir gerçek.
15-07-2017 14:18

Yorum Yazın