Sarıca, Larkin konusunda gelişme bekliyor
28.01.2020 - 21:42

Milli takım başantrenörü Ufuk Sarıca, Shane Larkin'in milli takım işlemlerinin bir an önce başlaması gerektiğini söyledi. A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, ay-yıldızlı ekipte oynaması gündemde olan ABD'li oyuncu Shane Larkin'den cevap beklediklerini söyledi.

Sarıca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, A Milli Takım için kadroda düşünülen Shane Larkin'e davet yaptıklarını kaydederek, "Kendisini milli takımda görmek istediğimizi söyledik. Geçen hafta Basketbol Federasyonu Başkanımız Hidayet Türkoğlu da kendisiyle görüştü." diye konuştu.

Larkin'in cevabını beklediklerini vurgulayan Sarıca, "Shane Larkin'in milli takım için bir an önce işlemlerinin başlaması lazım. Kendisini aramızda görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar


milli forma Adam geçen hafta haber verecekti vermedi parayı beğenmiyor ki oyalıyor. Güya milli formayı giymek istiyor ama karşılığında para talep ediyor. Çok istiyorsa parasız giysin milli forma parayla,primle giyilmez böyle oyuncu bizi isterse şampiyon yapsın anlamı yok.
29-01-2020 16:07
Murat Sn Cumhurbaşkanı istemese çağıracağınız yoktu ya,öylesine konuşuyorsunuz.
29-01-2020 08:43

Yorum Yazın


Tweetlerimiz