Sarıca: İnanılmaz savunma yaptık
03.01.2017 - 22:52

Stelmet Zielona Gora'yı deplasmanda yenen Beşiktaş Sompo Japan'da coach Ufuk Sarıca maçı değerlendirdi:

“Bu gece iki takım da sahaya güzel basketbol yansıttı. Özel bir salonda, iyi bir seyirci önünde oynadık. Maçı ilk yarı ve ikinci yarı ayırabiliriz. İlk yarı savunmada basit hatalar yaptık. İkinci yarıda üçüncü ve dördüncü periyotlarda inanılmaz bir defans yaparak rakibimizi durdurmayı başardık. Dış şutları engelledik. İlk yarıda çok dış şut bulmuşlardı bize karşı. İkinci yarıda bunların önünü keserek momentumu kendi lehimize çevirdik. Bunun karşılığında da hücumda rahat skor bulmaya başladık ve farkı açtık. Tüm oyuncularımı tebrik ederim. Çok güzel bir galibiyet aldık. Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. Onun için çalışmalara başlayacağız.”

Yorumlar


Aykut Kariyerinde yavaş yavaş yükseliyor. Maalesef lig büyük oranda yabancı koçlara teslim edildi. Ufuk gibi Türk koçların parlamasından çok mutlu oluyorum. İnşallah Efes'e ikinci gelişinde başarılı olacaktır.
04-01-2017 17:52
HASAN bende bir Gs'li olarak Ufuk Hocayı ve takımını çok beğeniyorum. Milli takımın başında görmek isterim elbet ama yerli oyuncularımızın malum fazla süre alamadıkları için kötü sonuçlar olursa da Ufuk hocaya suç bulunmaz ki ergin hocada da suç yoktu.
04-01-2017 17:14
Tolga Bir GS'li olarak tebrik ediyorum gerçekten büyük unutulmaz bir koç olma yolunda ilerliyorsun çok iyi ve centilmen bir oyuncuydun büyükte antrenör oldun umarım milli takımın antrenörü olarak seni görürüz.
03-01-2017 23:49

Yorum Yazın