Sarıca: İlerisi için esas soru hangi kadroyla sahada olacağımız
01.07.2018 - 20:11

İsveç galibiyeti ardından konuşan Ufuk Sarıca, şunları söyledi:

"Birinci periyot hariç çok iyi oynadık. İsveç çok sert bir takım. Açık alanı bulduğumuz yerlerde kadromuzdaki oyuncuların yatkınlığını kullandık. Ankara seyircisine ve bütün oyuncularıma teşekkür ediyorum. Ben de çok mutluyum, şu an için iyi bir avantaj yakaladık grubu 1. bitirdik.

Eğer tam kadro oynayabilseydik 6 galibiyette olurduk. İleriye pırıl pırıl bir genç takım taşıyacağız. Ben onları saha kenarında zevkle izliyorum. Önümüzde çok zorlu bir grup var, burada esas soru hangi kadroyla sahada olacağımız."

Yorumlar


Beyaz gölge esas soru,böyle saldık çayıra,Allah kayıra şeklindemi oynayacağımız !?
03-07-2018 19:56
Ekrem Aydın Bence sen sallıyorsun suan bu takım deplasmanda maç kazanamaz görüenen o kenardan zevkle izliyormuş bire bircilere takımı tesliim etmişin cedi geliyor karpuz gibi sallıyor atıyor furkanı ayrı wilbekını ayrı sonuç takımın geri kalanı oyundan düşüyor bir kısmıda küsmüş görünen o beşiktaşla aynı kaderi paylaşır bu takım bu yazıyı not alın hatırlatıcm. NBA oyunculara enbüyük kötülüğü takım olgusundan uzaklaştırıp sokak bire birine çevirmesi oyuncuların yapısını dikkat edin çoğu avrupadan giden geldiğinde bencillik fışkıran hareketler yapıyor sonuç hüsran. Ha bu arada NBA öve öve bitiremediler 3 tanesi gelmedi bu ikiside 2 sene sonra gelmez bunlarında üstünü kaparlar gelmediler diye eleştirilmez hele Kosovalı adam NBA diye diye heba oldu basketbolu seven biri NBA yı bukadar övmesi ki takım olgusunu yok eden bir yapı.Merak ediyorum daha nekadar gelmeyenlerden dolayı NBA ya gitmesin oyuncular denmemeye üstü kapatılmaya bu olayların devam edilicek.
02-07-2018 02:56

Yorum Yazın