Perasovic: Mücadelemiz galibiyet için yeterli olmadı
18.11.2016 - 00:12

Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası Anadolu Efes koçu Velimir Perasovic basın toplantısında şunları söyledi;

"Öncelikle Fenerbahçe’yi tebrik ederim. Galibiyeti hak ettiler. Maçın ilk 25 dakikasında iyi basketbol oynadık. Avantaj bizdeydi. Bu avantajı arttıracağımız dönemlerde çok fazla sayıda serbest atış kaçırdık. Serbest atışları kaçırmamak çok önemli. Maçın dördüncü periyodunda 10 sayı geriye düştük. Bu bölümde de kötü hücum ettik, maçın kırılma noktası da bu oldu. Savaştık, hücum ribauntları aldık ama bu, Fenerbahçe’yi kendi sahasında yenmemiz için yeterli olmadı."

Yorumlar


BİLAL Efes ve taraftar 50 kişilik grup mu...tamam söylerler Alper yılmaz a....
18-11-2016 10:19
Efsaneler Ölmez Allah aşkına hoca, getirdiğin cotton ve omiç ile Alper ve Tuncay'ı da al git en kısa zamanda. Omiç şaşkın ördek gibi ortalıkta dolanıyor, Cotton aynı dakika içinde iki defa topu rakibe veriyor. Çok mu seçici davrandın bunları getirirken? İki haftadır dökülen takımı dirilttiniz resmen... İnsan bu kadar mı tepkisiz olur, maça müdahale edemez anlamıyorum yahu... İkili oyunlara dikkat etmeliyiz diyorsun ama Vesely potanın bir tarafından diğer tarafına uçarak smaç yapmaktan yoruldu yahu... Sen ise sadece kenarda bağırıp çağırıyorsun. arkadaş sakin ol da oyunculara bir şey kat be adam...
18-11-2016 09:39
Mert Yarın Efes'in taraftar toplantısı var. Ümit ediyorum bir Efesli arkadaş GM Alper Yılmaz'a Brown'la, Omic'le, savunma yapmayı bilmeyen guardla bu işin yürüyemeyeceğini söyler.
18-11-2016 09:03

Yorum Yazın


Tweetlerimiz