'Kazanabilmek için birçok şeyi değiştirmeliyiz'
19.04.2017 - 23:00

Turkish Airlines Euroleague play-off 1. maçında Yunanistan’ın Olympiacos takımına deplasmanda 87-72 mağlup olan Anadolu Efes’te başantrenör Velimir Perasovic karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında görüşlerini aktardı.

Perasovic, “Öncelikle Olympiacos’u tebrik ederim. Umduklarından daha kolay kazandılar maçı ve bizden daha iyi oynadılar. Normal sezonda burada oynadığımız ilk maçtaki gibi, mücadeleye sert başladılar ve hücum ribauntlarında üstünlük sağladılar. Ortada kalan her topu kaptılar ve biz de maçın içine girebilmek için mücadele edemedik. Rakibimizle bu sahada başa baş mücadele etmek istiyorsak birçok şeyi değiştirmeliyiz...” ifadelerini kullandı.

Anadolu Efes’in kaptanı Doğuş Balbay ise görüşlerini şöyle açıkladı: “Bugün istediğimiz mücadeleyi ortaya koyamadık. Rakibimize 18 hücum ribaundu verdik. Bu kadar hücum ribaundu verirsek maçı kazanamayız. Savunmada kötü bir performans sergiledik. İkinci maçta bazı şeyleri değiştirmeliyiz.”

 

ERGİN ATAMAN'IN MAÇ YORUMUNU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ: 

Yorumlar


efes pilsen Perasoviç: Sen koçsan alper yılmazda menejerrr...
20-04-2017 13:58
Efsaneler Ölmez Bence en başta koçu değiştirmeliyiz... Seni bu takımda yedekler dahil bir Allah'ın kulu takmıyor...
20-04-2017 10:54
fsy Fener ve daçkayı tebrik ediyorum. Yenersin yada yenilirsen de böyle yenilirsin İkiside ödevini iyi çalışmış Kağıt üzerindeki en kolay eşleşmeye sahip efesdi, yazık. Perasovic e ve oyunculara bu maçları izlettirip takımı nasıl hazırlaması ve mücadele etmeleri gerektiğini göstermek gerek
20-04-2017 01:07
Fsy Fener ve daçkayı tebrik ediyorum. Yenersin yada yenilirsen de böyle yenilirsin İkiside ödevini iyi çalışmış Kağıt üzerindeki en kolay eşleşmeye sahip efesdi, yazık. Perasovic e ve oyunculara bu maçları izlettirip takımı nasıl hazırlaması ve mücadele etmeleri gerektiğini göstermek gerek
20-04-2017 01:06

Yorum Yazın


Tweetlerimiz