Perasovic: “İlk işimiz takımın enerjisini yenilemek"
16.05.2017 - 22:54

İç sahada alınan Beşiktaş Sompo Japan mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulunan Anadolu Efes koçu Velimir Perasovic; “Öncelikle Beşiktaş'ı tebrik etmek istiyorum, galibiyeti hak ettiler. Maçın sonunda kazanmak için fırsatımız vardı ama bunu değerlendiremedik. Enerjimizin maçta olmadığı çok barizdi ancak bu kadar kısa sürede bu kadar çok maç yaptıktan sonra bunun normal olduğunu düşünüyorum. İlk işimiz takımın enerjisini yenilemek olacak. Tabii ki zorlu bir yol bizi bekliyor, Galatasaray Odeabank zorlu bir rakip. Elimizden gelenin en iyisini yapıp, finale yükselmeye çalışacağız.”Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Can Maxim Mutaf ise toplantıda şöyle konuştu: “Bugün sahada güzel basketbol oldu. 2 takım da iyi oynadı, maçın sonunu ise Beşiktaş iyi oynadı. Bir kaç hücum ribaundu verdik. Maçın sonunda kazanma şansımız vardı ama değerlendiremedik. Şimdi en iyi şekilde play off'lara hazırlanmalıyız.”

Yorumlar


Space Jam Perasovic'e sirf bu seneki kotu tablo icin suc bulunamaz ama Perasovic'e kendi takimini kurmasi icin 1 degil 2 sene de versen olmaz. Persovic'in basketbol anlayisi hucum ve suta dayali. Efes'in basketbol ekolu ise hic bir zaman boyle olamaz. Sert savunmaya dayali kiran kirana mucadele edecek takim anlayisi olur ancak Efes'e. Bu da Perasovic'e ters.
17-05-2017 17:40
erdal okyar Her sene koç değiştirerek bir yere varamazsınız.PERASOVİÇ e kendi takımını kurması için bir şans verilmeli.
17-05-2017 14:40
cenk Anadolu efesin mutlaka yeniden bir yapılanmaya ihtiyacı var
17-05-2017 12:49
Efsaneler Ölmez Yakında Ataman'ı da tebrik etmeye hazırlansan iyi olur. Bu sene sadece karşı takımı tebrik etmekten başka bir işe yaramadın zaten...
17-05-2017 11:03
ballokum Ahn gitmiş vahın kalmış. 90'lık dede gibisin. Oyunculara da yansıyor bu. İlk turda elenip gidersiniz. Ataman'a gün doğdu. Artık kasım kasım kasılır 20 M USD'lik takımı eledik diye.
17-05-2017 07:06
Senol İspanyol oyuncu değişikliklerini yapıyor, Yardımcı antrenör giren çıkana moral vermeye çalışıyor,Malzemeci suyu havluyu veriyor ,anlayamadığım ayakta kenarda duran bir adam var Efes'te o ne işe yarıyor ,ara sıra bağırıp hoplayıp zıplıyor amigo herhalde yada benim bilmediğim bir konumu var . Haa adını öğrendim perasoviç miş.Bir bilen varda lütfen yazsın teşekkürler.
17-05-2017 00:14

Yorum Yazın


Tweetlerimiz