Peras: 2'lik yüzdeleri galibiyetleri için anahtar oldu
16.12.2016 - 01:21

Brose Bamberg'e 91-83 mağlup olan Anadolu Efes'in koçu Velimir Perasovic maç sonu şu açıklamalarda bulundu:

"Öncelikle Bamberg'i tebrik ediyorum, kazanmayı hakettiler. Daha iyi oynadılar ve maçın sonucu da bu iyi oyunlarının neticesiydi. Maç boyu kolay atış fırsatlarını engelleyemedik. İyi bir ikilik yüzdesiyle oynadılar ve bizi pek çok kez birebirlerle, pick-and-roll oyunlarıyla geçmeyi başardılar. Maç boyunca yaşadığımız sorun buydu Bamberg'e karşı. Top kayıpları, top çalma ve ribaundlarda rakibimize yakın bir performans gösterdik ama onların yüksek yüzdeli iki sayı isabeti galibiyetleri için anahtar oldu."

Yorumlar


Direkt Ya dalga mı geçiyon t.. mı geçiyon koç ? Senin adamların o giren şutların çoğunda topa yaklaşamadı. Senin takımın 3 lük yeme yüzdesinde rekor kırdı milanoya karşı neden oldu acaba ?
16-12-2016 20:27
ballokum Vallahi Egfes bu kadroyla kimin eline verirseniz verin, bundan daha alt seviyelerde olmazdı. Bir ara baktım; topu eline alan hiç pas yapmadna şut atıyor... Brown, Granger, Heurtel, Thomas v.s.. Sıkıldım bu aptalca oyununu zilemekten Efes'in... Yazık değil mi bu kadar heyecansız, kendisinden bir şey katmayan koça bu takımı teslim etmek. Çakı'nın ne suçu vardı ki, gönderildi. Veya bu Trinchieri ile neden anlaşmadı ki Efes, adam can atıyordu TR'ye gelmek için. Bu takımda Thomas2ın ne işi var... tek yaptığı eline potaya fırlatmak.
16-12-2016 15:13
fsy Aradaki fark, Onlar disiplinli ve sistemli sıradan oyunculardan kurulu iyi bir takım. Oyunu kurallarına göre oynuyorlar, hucumda top paylaşıp, savunmada sertler. Biz daha iyi oyunculardan kurulu kötü bir takımız. Ne hücumda paylaşım, ne savunmada sertlik ve kademe, al topu 15-20 sn dripling sonra ya kaldır at yada tek pasta zorlama atış. Onları koçu bir basket ara ile iki mola aldı. Altı kişi oynuyorlar. Bizde 5 oyuncu bir seyirci gibi fark bu. Sezon başında da söylemiştim Çakı ile devam edilmeyecekse en doğru koç trinchieri diye. Adam harika işler yapıyor ve yapmaya devam edecek.
16-12-2016 12:38

Yorum Yazın


Tweetlerimiz