Passolig basketbola da mı geliyor?
19.05.2017 - 11:41

Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer, Passolig'in futbolda şiddeti azalttığını belirterek, bu sistemi, zaman zaman şiddetin yaşandığı basketbol, voleybol ve diğer spor dallarında da yaygınlaştırmak için görüşmeler yaptıklarını bildirdi.

Serdar Sümer, spor ve alışveriş dünyasının kartı Passolig'in 2,8 milyon kullanıcısı bulunduğunu ifade ederek, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ortalama 500'er bin üyesi olduğunu, geri kalanının da 3 büyükler dışındaki takımlardan oluştuğunu bildirdi.

Passolig'in Türk futbol hayatına 2013-2014 futbol sezonunun ikinci yarısında girdiğini hatırlatan Sümer, harcamalar ve sponsorluklarla beraber Passolig'e 150 milyon dolar yatırdıklarını söyledi.

Projenin henüz kendisini karşılamadığını ifade eden Sümer, "150 milyon doları geri kazandık mı? Hayır, geri kazanmadık. Bunu ne zaman geri kazanırız? Büyük ihtimalle 10'uncu yıla doğru kazanırız. Devretme ya da satış gibi bir planımız yok. Bir de sistem oturdu artık... Passolig'in o bebeklik hastalıkları bitti." şeklinde konuştu.

Yorumlar


Aykut Basketboldan uzak durun arkadaş.
24-05-2017 09:41

Yorum Yazın


Tweetlerimiz