Panathinaikos - Fenerbahçe özet
20-04-2017

THY Euroleague çeyrek final ikinci maçında temsilcimiz Fenerbahçe deplasmanda Panathinaikos'u 80-75 yenerek seriyi 2-0'a getirdi.

Yorumlar


anton jojo teşekkurler. Kendi kendime acaba ben mi duygusal davranıyorum diye düşünüyordum. Söylediklerinin hepsine katılıyorum. EL nin en büyük sponsorları Türk firmaları ama bu konularda resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz. Genel olarak hakem yorumları dahil
21-04-2017 12:48
jojo Bu videoları hazırlayan dangalaklar ekibi kimlerden oluşuyor bilemiyorum ancak sponsoru Türk olan Euroleague organizasyonunda adam gibi video hazırlayacak bir Türk ekip kurulamıyor mu yahu? Ben oturduğum yerden, iki dakika içinde, bu dangalakların yaptığından çok daha iyi içerikli videolar hazırlarım. Dikkat edin, Türk takımlarının topu iyi paylaşarak takım halinde yaptıkları ve sayıya dönen hücumlarını kesinlikle vermezler ve yine dikkat edin Türk takımlarının sadece üçlükle sonuçlanan "bireysel" hücumları gösterirler. Yunan takımları içinse -eğer varsa- en organize hücum pozisyonlarını özellikle video içeriğine ekleyip adamın gözüne sokarlar. Mesaj belli: Türk takımları "bireysel" oynar, yunan takımları "takım oyunu oynar". Kamuoyunu da böylece yönlendirirler. Mike James'in smaçla biten -ki harika bitirdi- pozisyonundaki spiker narasına da ayrıca dikkat çekerim.
21-04-2017 00:26
ballokum Maçı anlatan yabancı spikerler nasıl da taraflılar böyle. Pana basketlerinde bağırıp çağırıyorlar, kendilerinden geçiyorlar, FB basketlerinde tavşan sessizliğine bürünüyorlar.
21-04-2017 00:08

Yorum Yazın