Özge Kavurmacıoğlu TBF TV'ye konuştu
06-11-2017

Bilyoner.com Kadınlar Süper Ligi ekiplerinden Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Özge Kavurmacıoğlu, tbf.org.tr için değerlendirmelerde bulundu.

 

Yorumlar


Huseyin Hadi FB ve Obradovic dusmanı, GS ve Ergina Ataman sempatizanı oldugunu biliyorduk ki onemli deil herkes hepsini biliyor.Gercekten berbat bir yazarsınız.O yazdıgınıza yazı demek mumkun degil,kingjames38 dedigi gibi uslup,ne oldugu anlasılmayan yarım yamalak ifadeler , tamam Obradovic nefretinizi kusun, FB hazımsızlıgınızı gosterin, Ergina Ataman ve GS ovun ama yazdıgınız anlasılır olsun.Uslup ve cumleler duzgun olsun.10 yasındaki cocuk daha duzgun ifade eder.
12-10-2016 20:49
Gurkan Kasal Abi ,bari bastan GS oldugunu soylede ,bilmeyen garibanlar yazini okuyup bir anlam veremiyor !
12-10-2016 15:27
kingjames38 Yine iğrenç bir uslup, basit kelime oyunları, anlamsız devri cümleler, yarım ifadeler, dolduruş adamı Obradoviç, ama kahraman Ataman, Bu adam geçen sene F4 finalinde sinirden ağlamış, uzatma ile zıplamıştır. Gerçi yüz yok, o kadar laf söyledi, sonra sessizliğe gömülüp basketsever gibi davrandı, benim merak ettiğim kimdir arkasındaki adam, bu seviye ile hürriyet gibi bir yerde basketbol yazamaz, amca, dayı, kayınpeder, sponsor kim acaba.
12-10-2016 09:47

Yorum Yazın