ÖZEL l Obradovic neden OAKA'da yoktu?
18.09.2016 - 09:59

Basketbolu bırakan Diamantidis'in vedası için düzenlenen turnuva dün oynanan maçlarla tamamlandı.

Etkilnlikte Yunan yıldızın formasını giydiği Panathinaikos'un yanı sıra CSKA Moskova, Barcelona Lassa ve Maccabi gibi Avrupa'nın büyük takımları yer aldı. 

'Diamonds Are Forever' Turnuvası'nda CSKA Moskova karşısında son kez Panathinaikos forması giyen Dimitris Diamantidis için ilk yarının son 13 saniyesi duygusal anlara sahne oldu.

Maç dururken Diamantidis'in 13 numaralı forması emekliye ayrılarak OAKA Arena'ya asıldı.

Yıldız oyuncu veda konuşmasında, başarılı kariyerinde büyük payı bulunan eski koçu Obradovic'i de andı. Diamantidis, Fenerbahçe'nin antrenörü için ''Obradovic benim için çok özel. Onu gerçekten çok seviyorum. Keşke bugün burada olsaydı' dedi.

Obradovic'in dün gece OAKA'da olmamasının detaylarına ise Basket Dergisi ulaştı. Turnuvayı düzenleyen Panathinaikos sadece Euroleague'de şampiyonluk yaşayan takımları OAKA'ya davet etti.

Kulüplere sezon bitiminini ardından turnuvanın bilgisi verilirken Obradovic'e bir davet gelmemesi üzerine Fenerbahçe İspanya'da Unicaja Malaga ve Real Madrid'in yer aldığı Costa Del Sol Turnuvası'na katıldı. 

* ALİCAN SEZER l Basket Dergisi özel haberidir. 

Yorumlar


Gokyuzu Cemal turan. Yanılmıyorsam formasında kırmızı renk olan takımı tutuyorsun.evet Hasan bey biraz ironi yapmış ama şunuda unutmıyalım çok değil 2 sene öncede senin takımın finalin son maçıda çıkmamıştı... Ama tabi onlar korkudan değil asaletten çıkmamıştır!..
18-09-2016 23:58
cemal turan İki defa F4 oynayınca havalara girenlere bu haberi okutmak lazım. Alttaki eleman korktular demiş bir de. Ne kadar komik taraftarı var bunların yahu.
18-09-2016 19:34
Hasan Gencer Esas neden FB orada olsaydı herkesi Real gibi hacamat edecek olmasıydı. Korktular ama korkunun ecele faydası yoktur. Hepsi teker teker o acıyı tekrar tekrar bu sezon tadacak...
18-09-2016 15:06

Yorum Yazın


Tweetlerimiz