ÖZEL - GALATASARAY'DA KARAR NE OLACAK?
22.11.2016 - 12:57

Galatasaray Odeabank'ta Russ Smith ve Justin Dentmon'ın geleceği merak konusu...

Sarı Kırmızılılarda bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısı sonrasında kadrodışı kalan iki oyuncunun durumu belli olacak.

Toplantıda; Russ Smith'in kadro dışı kalmaya devam etmesi, Justin Dentmon'ın ise affedilmesi yönünde karar çıakcak.

Smith için geri dönüş yolunun kapandığı ve tekrar Galatasaray forması giymesinin çok zor olduğu belirtildi. Ataman'ın, 'Tedavi olmak istemiyor. Ağrım var diyor ama doktorlar bir şeyi olmadığını söylüyor' açıklamaları kapıların kapandığını ortaya koymuştu. 

Dentmon'ın ise affedilip Barcelona Lassa maçında sahada olması bekleniyor.

Arroyo ve Markoishvili'ye olan borçlar nedeniyle transfer yasağı olan Galatasaray'da yönetimin yeni bir transfere sıcak bakmadığı belirtildi.

 * Basket Dergisi Özel Haberidir.

Yorumlar


Baba İkisinin de gönderilip Banvit ' teki Theodore benzeri şutu ve asisti olan bir guard alınmalı. Russ zaten dönemez de Dentmon da o fizikle ve o müdafaa ile dönmemeli. Ama bunun için bir ay içinde borçların ödenmesi lazım herhalde
22-11-2016 20:19
ballokum Şu cümle ancak bir Türk gaztesinde yer alabilir. Kendi kendisini tekzip eden bir cümle... "Arroyo ve Markoishvili'ye olan borçlar nedeniyle transfer yasağı olan Galatasaray'da yönetimin yeni bir transfere sıcak bakmadığı belirtildi." Ya kardeşim, takım zaten transfer yapamıyor. Yasağı var. Yönetim transfere sıcak baksa ne yazar, bakmasa ne yazar.
22-11-2016 16:20

Yorum Yazın


Tweetlerimiz