Orhun Ene: Gelecek maçlar daha büyük önem kazandı
05.12.2018 - 22:46

Türk Telekom'a deplasmanda kaybeden TOFAŞ'ta Başantrenör Orhun Ene, oyunun sonunu iyi oynayamadıklarını söyledi.

Milli takımdan gelen oyuncuları olduğunu hatırlatan Ene, "Enerjimizi kullanamadık. Son periyodu iyi oynasaydık ve oyunun iniş çıkışlarında sakin kalabilseydik farklı olabilirdi. 3. periyoda kadar dengede tuttuğumuz maçta son periyodu iyi değerlendiremedik. Gelecek maçlar bizim için daha da önem kazandı. Hatalarımızı göreceğiz ve enerjik oyuncularımızı da bulduğumuz zaman ritmimizi oturtacağımızı düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar


Osman Eger siz bu kafayla giderseniz hocam daha cok mac gider.neden genc yigit e tahammülünüz yok. Size bir cok maçı çevirdigini gördük en ufak hatasinda kenara alip birde soyleniyorsunuz.cok dikktimi cekti baska oyuncuya bunu yapmiyorsunuz.muhsinde biraz güven verdiginizde neler yapabilecegini gosterdi daha ne yapsin
06-12-2018 10:17
Turan ? Siz artik bu ligin en kariyerli, en tecrübeli basketbol adamlarından birisisiniz ! Kimden né icin korkuyorsunuz, hala konuşmak için. Tek başınıza korkuyorsanız, bu işin öncüsü olup diğerleri ile konuşarak bir birlik oluşturup "yeter arkadaş, alay mi ediyorsunuz bizimle " demekten sizi alıkoyan nedir? Bu hayatta ne eksiğiniz kaldi ki hala çekiniyorsunuz? Takımınızdaki 12 oyuncuya liderlik yaparak basketbola olan borcunuzu ödeyemezsiniz. Maçtan sonra genç koç Burak Gören'e gel buraya bu böyle gitmez birlikte basın toplantısına girip konusalim deme cesaret ve olgunluğu sergilemekten sizi alı koyan nedir? Toplumun her meslekte cesur liderlere ihtiyacı var, hatırlatayım dedim.
06-12-2018 00:41
Orhun Ene Ikinizin de bunu yapmaya hakkı yok. Sahada hakemlik anlamında tam bir keşmekeş var idi, her ikinizde mac icerisinde saç baş yolarak ve kuralları ihlal ederek itiraz ettiniz. Ama maç sonu tık yok. Maçta atılması gereken oyuncu vardi, minimum teknik faul verilmesi gereken iki antrenör vardı, kural hatası vardi, kan ve göz yaşı vardı, ama sizlerden tık yok. Afedersiniz ama neyden ve kimden korkuyorsunuz. Maça atanan 3 tane pırıl pırıl genç hakemin bu maçı tecrubesizlikleri nedeni ile iyi yönetemeyeceği gerçeğini siz bilmiyor musunuz ? Boyle bir atamanin ya cehaletten, ya da federasyonu sabote etmek için oldugunu bilmiyormusunuz? Sessiz kaldıkça yarin yine aynı şey ile karşılaşacağınızı bilmiyor musunuz? Siz Orhun Ene bey kac yıldır bu sorunla karşılaşıyorsunuz?
06-12-2018 00:40

Yorum Yazın


Tweetlerimiz