Onun adı artık Fenerbahçe Beko!
16.12.2018 - 11:48

Fenerbahçe, Beko ile isim sponsorluk anlaşmasını bugün Ülker Sports Arena'da düzenlenen tören ile imzaladı.

Törende Fenerbahçe Basketbol Takımı, koç Zeljko Obradovic, Başkan Ali Koç, Asbaşkan Semih Özsoy ve Arçelik CEO'su Hakan Bulgurlu katıldı.

Toplantıda söz alan Semih Özsoy anlaşmanın 2.5 yıllık olduğunu söyledi. Özsoy, sponsorlukla ilgili net bir rakam belirtmezken, mevcut şartlarda yapılabilecek en iyi anlaşmanın yapıldığını aktardı.

Özsoy aynı zamanda kombine devir sistemiyle alakalı şunları söyledi:

"Kombine devir sistemiyle alakalı bir tarih veremem ama en kısa sürede halledeceğiz. Önümüzdeki tek engel kişisel verilerin korunmasıyla alakalı bir konu."

Fotoğraf: Mehmet Baytur

Yorumlar


Hakan Cengiz Kıskananlar çatlasın. :))
16-12-2018 13:25
Güngör Türkiye yerel ligindeki maçlara kombine sahipleri her zaman gitmiyor veya gidemiyor. Bu çok doğal, insanlar bazen iş, aile vs. dolayısıyla vakit bulamıyor. Kombine sahipleri gitmedikleri maçlar için kulübe bildirim yapsa ve bu biletler bedelsiz yada küçük bedellerle öğrencilere hediye edilse güzel olur. Sosyal sorumluluk projesi olarak maddi durumu yetmeyen ama maça gitmek isteyen gençlere FB sevgisi aşılanmış olur. Tribünler hep dolu olur. Dışarda maça gitmek isteyen ama gidemeyen gençler var, kombine sahipleri ise müsait olmadığı için gidemiyor. Kombine sahibi insanların böyle bir projede yer almak isteyeceğini ve senede en az bir iki maçını hediye edeceğini düşünüyorum.
16-12-2018 12:33

Yorum Yazın


Tweetlerimiz