Ömer Onan'dan Ersan ve Ömer müjdesi
12.04.2017 - 15:20

TBF Ceo'su Ömer Onan, beIN SPORTS'ta yayınlanan Gün Ortası Programı'na konuk oldu.

Ömer Onan'ın açıklamaları şöyle: 

-Abdi İpekçi’de oynayan kulüpleri Sinan Erdem’de oynatacağız. Abdi İpekçi'de yeni yapılacak tesislerde hem altyapıdaki maçlar oynansın, hem de Kadın-Erkek Milli takımlarımızı kampları burada yapılsın. Hem masraflardan kurtulalım hem de derli toplu bir şey olsun. Abdi İpekçi’yi halledersek, diğer illerde de yapmak istiyoruz. Abdi İpekçi yıkılıp yeniden yapılmasını planlıyoruz. Tabii ki orada salon olacak. Boş günlerde konser alanları ve başka organizasyonlar için yapılacak.

-2017 Eurobasket'te gruptan 1 veya 2 çıkarsak Top 16’da iyi işler yapabiliriz. Önemli olan ilk 2’de bitirmek. Çaprazdan gelecek takımlar çok önemli. Biz sonuna kadar oyuncularımıza güveniyoruz. Önemli olan Türk halkı, salonlarda bir tane boş yer bırakmasın. Sahada 12 tane aslan olacaktır. Kimse merak etmesin.

-Ömer Aşık iyi durumda. Bir virüs vardı bağırsağında. Onu tespit edememişlerdi. Şimdi tedavisi yapılıyor. O arada da 12-13 kilo kaybetmiş. Tekrar eski haline dönüyor. Turnuvaya da uzun bir süre var. Şu anda yaş haliyle de olgunluk çağında çok iyi işler yapabilir. Turnuvada bizimle birlikte olacaktır. Ersan da bu sezon sonunda bir kontrat yapacak. Onun da kafası sağlam bir şekilde olur. O da söyledi geleceğini. O da gelecektir. Türkiye’de olması bu oyuncular için de ekstra motivasyon olacaktır.

Yorumlar


murti ozancığım enes Türkiye'ye adım atar atmaz hapsi boylar.
13-04-2017 09:44
ozan Bari enes kanteride doğru yola getirseydiniz adam avrupa kıtasının en iyi hücumcu pivotu ve şu adamdan neredeyse hiç yararlanamadık.
12-04-2017 15:48

Yorum Yazın


Tweetlerimiz