Ömer Onan: Cumhurbaşkanına teşekkür etmek gerek
05.10.2016 - 23:11

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan’ın FB TV’ye açıklamalar yaptı.

Ömer Onan şöyle konuştu:

“Sezon öncesi iki takımda çok hazır değil. Ama gerçekten karakterli bir takımımız var. Ortada bir kupa varsa sonuna kadar savaşıyorlar. O açıdan onları ne kadar tebrik etsek az.

James Nunnally’nin ilk maçıydı. Heyecanlıydı. Sezon içinde çok daha iyi olacak. İlk kupasını kazandı, Ahmet Düverioğlu da öyle. Güzel maç oldu. Müthiş bir seyirci desteği vardı. Ankara hep böyle. Bu seyircinin önünde bu kupayı almak daha da önemli.

Bir şey daha eklemek istiyorum o da çok önemli. Her zaman Cumhurbaşkanlarımız gelemiyordu ama bugün Cumhurbaşkanına teşekkür etmek lazım. Basketbola verdiği destek için. Kupayı da Cumhurbaşkanının elinden aldık. Euroleague ve lig öncesi sezona kupayla başlamak bizim için moraldi.”

GHERARDINI: Motivasyona katkı yapacaktır

Genel Menajer Maurizio Gherardini, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Maurizio Gherardini, sezona kupa ile başlamanın önemine yaptığı şu açıklamasıyla değindi:

 

“Önümüzde çok uzun bir yol var ve bu bizim bu yoldaki ilk maçımızdı. Bu akşam son derece iyi bir basketbol izlettik. Buradaki atmosfer harikaydı. Sezonun ilk maçı ve kupa ile başlamak çok önemliydi. Sezona kupa ile başlamak; oyuncuların motivasyonuna ve cesaretine de her zaman katkı yapmıştır. Biz bugün bunu başardık ve mutluyuz. Dediğim gibi önümüzde çok uzun bir sezon var ve kupa ile başlamak hepimizi mutlu etti. Sezonun bundan sonrası için de çok çalışacağız. Hedefimiz her kulvarda zirvede yer almak ve kupaları kazanmak. Ben bir kez daha oyuncularımızı, teknik ekibimizi tebrik ederim."

Kaynak: Fenerbahce.org

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz